sunt oare insarcinata?

18-07-2009
gugulet
Nu este medic/terapeut
gugulet
buna seara, va rog daca puteti sa-mi da-ti un sfat sau cu parerea.am avut un act sexual cu prietenul meu si dupa citeva zile au inceput sa mi se-ntareasca sinii dar una ma pune pe ginduri sint oare insrcinata sau nu stiu cum la alte domnisoare dar la mine inainte de ciclu intotdeauna mi se fac sinii tari si putin durerosi, e ceva normal sa am sinii tari inaite de ciclu?mersi
3 comentarii
0
19-07-2009, ora 14:30
C.Raluca
Nu este medic/terapeut
C.Raluca
gugulet tot ce pot sa iti spun eca si eu am sanii tari si durerosi inainte menstruatiei.. si chiar putin umflati..
fatiun test de sarcina daca ai dubii.
0
21-07-2009, ora 01:00
bebita11
Nu este medic/terapeut
bebita11
buna seara..va rog daca puteti sa-mi da-ti un sfat sau cu parerea..am avut act sexual pe data de 7iulie iar pe data de 11 iulie mia venit ciclu..am avut act sexual neprotejat..se poate sa fi ramas gravida?
multumesc
0
21-07-2009, ora 10:33
gugulet
Nu este medic/terapeut
gugulet
e data cind de obicei se-ncepe ciclu?adica 11iulie?eu pot sa-ti spun ca daca ai inainte de ciclu act sexual si in urmatoarele 3zile se-ncepe atunci nu-ti fa griji ca nu poate sa fie nimik, eu spun dupa mine ca am avut asa situatie, dar daca ai dubii fa un test de sarcina dupa ciclu...
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •