singura...

31-12-2012
euOana
Nu este medic/terapeut
euOana
Mai sunt cateva ore pana la cumpana dintre ani si sunt singura.iesita dintr-o relatie de 2 ani, fara prieteni, fara nimic... Voi fi doar eu si televizorul. Mai este cineva in situatia mea?
10 comentarii
0
31-12-2012, ora 20:11
smaralde
Nu este medic/terapeut
smaralde
Eu nu... dar voiam doar sa -ti spun sa nu-ti pierzi speranta. Acum 4 ani eram in aceiasi situatie ca tine... si intr-o luna viata mea s-a schimbat radical... am intalnit un om minunat cu care sunt casatorita de 2 ani. Deci... capul sus... fii vesela si increzatoare... nu aduce anul ce aduce ceasul. LA MULTI ANI !!!!!!
0
31-12-2012, ora 20:16
euOana
Nu este medic/terapeut
euOana
Multumesc frumos Smaralde pentru incurajari ! La Multi Ani!
0
31-12-2012, ora 20:26
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
NIMENI nu este singur in noaptea de Revelion.
multi sunt la spectacole in centrul oraselor..
sa inteleg ca stai intr-o localitate?
La ora 0.iti voi trimite un mesaj...sa NU fii singura,
iar SIGUR alaturi de tine sunt n persoane.
Te-ai gandit oare ca,
ai UN PRIVILEGIU sa stai la TV sa urmaresti emisiuni faine (asa fac si eu si sotul)
iar
altii, multi
muncesc in aceasta noapte?!?
Un An Bun!
0
31-12-2012, ora 20:53
ionela83
Nu este medic/terapeut
ionela83
eu sunt singurik, aflata la distanta de casa, undeva intr-un loc cu oameni care nu petrec craciunul si revelionul, deci daca am trecut peste Craciun am sa trec mai bine si peste revelion, tinand cont ca totusi am o alinare, , , maine la 12 am avion spre Israel...deci macar am un motiv sa trec fericita in noul an...iar tu oana atat timp cat esti langa familia ta, e un motiv mare sa fii fericita, eu tanjesc mult sa fiu langa familie asa ca nu dispera...maine ai sa te simti ca noua si spera ca noul an o sa iti aduk mai multa sanatate, incredere de sine, multi prieteni adevarati si poate marea dragoste de care ai nevoie.LA MULTI ANI!!!!!!!Incearca sa zambesti chiar daca nu gasesti motiv...fericirea e in interiorul tau
0
31-12-2012, ora 20:55
euOana
Nu este medic/terapeut
euOana
Da Maria, si la mine in oras este spectacol dar si acolo ma voi simti singura pt ca nu voi fi insotita de nimeni, prefer sa stau acasa. M-am gandit ca sunt oameni in situatii mai rele ca mine...dar sunt atat de deprimata si cu un dor in suflet pentru cel care m-a parasit inainte de Craciun... Un An Nou fericit va doresc tuturor!
0
31-12-2012, ora 21:01
euOana
Nu este medic/terapeut
euOana
Iti multumesc si tie Ionela pentru cuvintele frumoase, din pacate nici eu nu am familia aproape... nu am pe nimeni, nu am cu cine sa dau noroc la ora 00:00.. Iti doresc toate cele bune si un An Nou mai bun !
0
31-12-2012, ora 21:09
ionela83
Nu este medic/terapeut
ionela83
Nu fi trista, altii se distreaza, altii sunt in spitale se lupta cu boala si cu timpul, altii dorm cu stomacelul gol si tot asa, o lista continua, deprimata am fost si eu inainte de Craciun, acum stii ce fac?mananc ceva dulce, ca-s la regim de slabire, deci e o zi speciala, de rasfat.asa ca manacand tot ce-mi place, mi-a mai ridicat moralul.eu a-si d anoroc si singura da nu am cu ce...doar cu apa:)))fii tare...daca vrei sa vb cu cineva ma gasesti -
0
01-01-2013, ora 00:30
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
LA MULTI ANI!
sA FII IUBITA, SA IUBESTI
SA FII SANATOASA
SI NOUL AN SA FIE ASA CUM TI-L DORESTI!
0
01-01-2013, ora 00:48
ionela83
Nu este medic/terapeut
ionela83
LA MULTI ANIIIIIIIIIII!!!! Multa sanatate ca-i mai bune decat toate, mult noroc, multa fericire si muuulte impliniri!!!
0
01-01-2013, ora 16:08
euOana
Nu este medic/terapeut
euOana
La Multi Ani, va multumesc din suflet pentru ca mi-ati ridicat moralul ! Multa sanatate si impliniri va doresc !
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: