simtome care simt k imi slabesc corpul si raman fara putere

01-07-2009
ingeras24
Nu este medic/terapeut
ingeras24
buna ma numesc alina si am 20 de ani si sunt din brasov.Am si eu o problema de un an de zile din perioada bacului de anul trecut metabolismul meu sa schimbat f mult...din cauza stresului eu am decazut nervos si nici acum nu miam revenit. am avut si o deceptie in dragoste..am fost la multi medici am facut mai multe analize dar nimeni nu mia gasit nimik.toti miau spus la fel ca ori e cadere de calciu sau pt k sufar si din cauza stresului totusi eu nu ma simt bine nici dupa un an de zile Am fost si la urgente de cateva ori dar toti medicii imi spuneam k am lipsa de calciu..sa va spun care sunt sintomele mele : imi amortesc mainile imi furnica degetele si o singura data mi sa intamplat sa mi se inclesteze degetele, ameteala, inima mea bate ba prea repede si am palpitatii ba bate prea incet, am tensiunea cand mik cand mare, ultima oara mam simtit f rau si am avut tensiunea 8 su 7 iar cand am fost ultima oara la urgente am avut tensiunea 13 cu 9, lipsa de aer respir foarte greu uneori am senzatia k plamanii nu mi se umple suficient cu aer, dureri in piept..va rog sa ma ajutati pe mine ca sunt disperata si nu mai stiu nici ce analize trebuie sa fac..eventual vas ruga sa imi trimiteti pe adresa mea de mail un rasp si ce analize tre sa fac..va rog...va multumesc
1 comentarii
0
03-07-2009, ora 12:36
asmvax
Nu este medic/terapeut
asmvax
Un set de analize ai facut?
Calciu, Magneziu, LDL+HDL(colesterol), VSH, tiroida (TSH, T3, T4)
Hemoleucograma completa etc...
Mediucul de familie trebuie sa iti mai zica.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Senzație de greutate și durere în picioare? Din anul 1997 suntem în România și tratăm varice fără operație și fără internare. La Varicoline, beneficiați de servicii medicale la cele mai înalte standarde, efectuate de profesioniști cu o rată de succes între 93-97%! Detalii aici