simt o arsura

02-10-2015
alimaria
Nu este medic/terapeut
alimaria
Buna ziua,
De ceva timp simt in spate, sub umar parca m-ar arde cateodata simt o intepatura.
Sa fie ceva la plamani ??ce control ar trebui sa fac si de ce am aceasta senzatie??
Pofta de mancare am...sunt foarte somnoroasa.
Multumesc!!
3 comentarii
0
02-10-2015, ora 15:16
Acadeluta
Nu este medic/terapeut
Acadeluta
Buna ziua nick si sunt foarte incantata de faptul ca exista realmente o persoana ca tine care poate intui foarte bine ce i se potriveste si ce nu celui/ celei care iti solicita ajutorul. Am si eu o piatra pe inima. Am rămas fara serviciu si ma lupt cu o Tristeţe si nişte nervi care ma îndeamnă tot timpul sa mănânc, ceea ce se si întâmpla de câteva ori bune pe zi. Ideea este ca mănânc foarte multă Paine, tot ce e carbohidraţi căci altfel simt ca nu ma satur si apoi bineînţeles ca regret dar pe moment simt ca explodez daca nu înfulec ceva. Nu vreau pe pastile de psihiatrie, sunt total contrar, ma rog tot timpul si parca totuşiipseste.ma poti ajuta te rog mult cu o idee buna de-ale tale? Merci mult si multă sănătate iti doresc
0
02-10-2015, ora 15:55
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
@ alimaria

Pneumolog, Reumatolog... O sa va zica si medicul de familie care va da trimiterea.

@ Acadeluta

Nick nu prea a mai intrat pe forum de o perioada.
Citeste topicul lui despre 5 htp care e naturist, daca vrei.
0
01-11-2015, ora 22:12
ghita_o
Nu este medic/terapeut
ghita_o
Buna, nu stiu daca pun intrebarea in sectiunea potrivita daca nu, imi cer scuze. Problema mea este ca de 3 zile am o senzatie de caldura pe fesa stanga inspre interior, o senzatie cum cineva ar apropia un obiect cald in aceea zona. Chestia se repeta la interval de 1-2 ore la inceput acum sunt perioade cand se repeta la interval de câteva minute. Multumesc!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.