simt nevoia...

29-04-2007
yo_un_baiat
Nu este medic/terapeut
yo_un_baiat
Buna ziua,
Am si eu o chestie, ca nu pot sa ii spun alt fel. De la o vreme simt nevoia de a face sex, nu am facut inca nici o data dar ma excit foarte repde si simt nevoia sa ma duc la baie. Inca nu am facut niciodata sex. Ore e cezul sa fac sex? Oare aceasta senzatie de a ma masturba atat de des e pentru ca pana acum nu am avut nici un contact sexual si nici o prietena? multumesc
10 comentarii
0
03-05-2007, ora 00:00
anda16
Nu este medic/terapeut
anda16
Ce varsta ai??
0
09-05-2007, ora 00:00
yo_un_baiat
Nu este medic/terapeut
yo_un_baiat
17 ani am
0
14-05-2007, ora 00:00
Dr.Evelyn
Nu este medic/terapeut
Dr.Evelyn
e firesc sa simti nevoia sa faci sex de la o virsta incolo. Daca esti pregatit pentru inceperea vietii sexuale, daca stii cum sa te protejezi de bolile cu transmitere sexuala si de sarcinile nedorilte, poti sa incepi sa faci sex.
0
17-05-2008, ora 00:00
nonamex
Nu este medic/terapeut
nonamex
pune mana si da la betze ca e grav:)
0
17-06-2008, ora 00:00
diana88
Nu este medic/terapeut
diana88
masturbarea este ceva normal, dar nu cred k acest lucru te va satisface mereu, cred ka e cazul sa-ti incepi viata sexuala, dar oricum sa iei seama de bolile transmisibile.
0
04-07-2008, ora 00:00
lol30
Nu este medic/terapeut
lol30
si daca nu ai cu cine sa faci sex?
0
02-01-2011, ora 23:19
Tata meu
Nu este medic/terapeut
Tata meu
si eu simt nevoia de a face sex cu prietena mea!!!!!!nici unul nu am facuto nici o data!!!!si mie greu sa o intreb!!!(suntem de 4 luni impreuna, si avem 15 ani)ajutatima !!!!!!1este normal acest lucru/?
0
15-06-2011, ora 19:57
Santejudean
Nu este medic/terapeut
Santejudean
oau aceeasi situatie
0
30-09-2011, ora 22:35
amelia cristina
Nu este medic/terapeut
amelia cristina
de la o anumita varsta simtim nevoia de a face sex dar trebuie sa fim si pregatiti daca te simti pregatit si ea la fel e ok daca nu mai bine mai asteptati
0
02-10-2011, ora 21:12
monza
Nu este medic/terapeut
monza
Eu zic ca ai putea sa iti incepi viata sexuala, dar sa fi atenta la iubitul tau.Sa aveti cateva luni impreuna, de preferat ar fi dupa minim 6 luni sa faceti pasul cel mare.Si sa nu te forteze.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Sexul la vârsta menopauzei
  • Cum poate fi îmbunătățit libidoul sexual feminin
  • Viața sexuală la vârsta a treia
  • Mituri despre masturbare
  • Meta-analiză: Sexul înainte de o competiție sportivă nu afectează negativ performanța
  • Sex vs. Gen - Care e diferența dintre cei doi termeni?
  • Lipsa excitației - de ce nu mă excit?
  •