simptome ciudate dupa un contact sexual neprotejat

19-04-2008
avocatul_bv
Nu este medic/terapeut
avocatul_bv
Buna, va rog putin ajutor din partea doctorilor daca se poate ! sunt un tanar de 24 ani din brasov, timp de 4 ani nu mai dorm aproape deloc, sunt foarte disperat si mi-e foarte frica de consecinte! am avut un contact sexual cu o fata intr-o permisie din armata (neprotejat) mentionez eram foarte ametit de la (alcool) apoi am mers acasa m-am spalat bine pe, penis.. apoi nici o reactie neobisnuita deocamdata, dar dupa un timp nu prea lung mi-a aparut 2 pete mari rosiatice ca niste iritatii care ma jena cateodata, pe ambiele picioare sus de tot pe interior, acele pete a trecut dupa ceva timp fara urma. n-am fost la doctor.apoi am mai avut niste reactii neobisnuite cum ar fi : un lichid alb-galbui asta sa intamplat intr-o perioada scurta aproximativ 2 saptamani si doar dimineata...apoi OBOSEALA dormeam foarte mult desi n-am obiceiul, si RACEALA in fiecare dimineata stranut cu toate ca iau tot felul de medicamente pentru raceala.mi-e frica sa ma ating de vreo fata !!!! va rog din suflet ajutati-ma cu niste pareri accept parerile oricarui membru de aici ! - va multumesc din suflet si va rog ajutati-ma cu niste pareri ca eu o sa mor daca nu rezolv aceasta problema:((((( am o prietena de 3 luni si mi-e frica si cu prezervativ sa fac dragoste cu ea sa nu cumva sa o infectez cu ceva, si m-as duce la doctor dar mi-e foarte frica si rusine am o familie foarte neintelegatoare si no sa ma mai priveasca niciodata in aceeasi ochi daca am facut-o lata ! Va multumesc din suflet chiar daca imi raspundeti sau nu ! :(
9 comentarii
0
20-04-2008, ora 00:00
Titania
Nu este medic/terapeut
Titania
Eu cred ca ar trebui sa te duci la un doctor si nu tre sa spui familiei ca te duci oricum doctorul nu va spune nimanui ca ai fost pe la el "in vizita" doar asa cred ca vei fi si u linistit. Bafta!
0
20-04-2008, ora 00:00
gabi_is
Nu este medic/terapeut
gabi_is
Acelasi lucru am si eu, doar ca e de mai demult "chestia" si acelea-si simptome le am si eu, aceleasi pete rosiatice doar ca la mine sunt chiar pe varful penisului, din cand in cand si lichidul de culoare galbena...
Si ca sa nu spui ca nu semanam chiar deloc, aceeasi problema e si la mine cu rusinea si familia... (am 19 ani) :|
As fi foarte recunoscator pentru orice raspuns...

Repet, nu sunt prezente nici petele nici lichidul constant, apar destul de rar, dar apar..

Va multumesc!
0
22-04-2008, ora 00:00
Dr. Marina Prunea
Medicina de familie
Dr. Marina Prunea
Ai descris mai multe tipuri de semne si simptome care, as zice eu, nu au legatura intre ele. Cele mai grave si mai "periculoase" sunt cele legate de scurgerea alba-galbuie aparuta numai dimineata care este semn de gonoree, o boala cu transmitere sexuala. Trebuie sa mergi la un medic dermato-venerolog.
0
22-04-2008, ora 00:00
avocatul_bv
Nu este medic/terapeut
avocatul_bv
in primul rand va multumesc din suflet pentru raspunsul dv. Dr. M.P. si celorlalti care a comentat acest subiect.. m-ati linistit putin, mi-e foarte frica de infectia hiv sau sifilis, si asa o sa-mi iau inima in dinti si o sa ma duc fara rusine la doctor sa rezolv problema, astfel o sa pot fi si eu intr-un final fericit.inca odata va multumesc.Multa sanatate !!!
0
22-04-2008, ora 00:00
avocatul_bv
Nu este medic/terapeut
avocatul_bv
Tatiana, mersi mult pentru sfat, dar eu nu cunosc nici un cabinet aici in oras privat la care as putea apela pentru teste, tratament...si cel mai important si confidential, la spital 100% nu m-as putea duce pentru ca acolo am foarte multe rude si cunostiinte de-a parintilor mei :((asa nu mai pot sta ca pe zi ce trece imi vine tot cate un gand necurat in cap:(( chiar nu gasesc nici o realizare :(
0
22-04-2008, ora 00:00
avocatul_bv
Nu este medic/terapeut
avocatul_bv
Tatiana, mersi mult pentru sfat, dar eu nu cunosc nici un cabinet aici in oras privat la care as putea apela pentru teste, tratament...si cel mai important si confidential, la spital 100% nu m-as putea duce pentru ca acolo am foarte multe rude si cunostiinte de-a parintilor mei :((asa nu mai pot sta ca pe zi ce trece imi vine tot cate un gand necurat in cap:(( chiar nu gasesc nici o realizare :(
0
22-04-2008, ora 00:00
avocatul_bv
Nu este medic/terapeut
avocatul_bv
Tatiana, mersi mult pentru sfat, dar eu nu cunosc nici un cabinet aici in oras privat la care as putea apela pentru teste, tratament...si cel mai important si confidential, la spital 100% nu m-as putea duce pentru ca acolo am foarte multe rude si cunostiinte de-a parintilor mei :((asa nu mai pot sta ca pe zi ce trece imi vine tot cate un gand necurat in cap:(( chiar nu gasesc nici o realizare :(
0
22-04-2008, ora 00:00
avocatul_bv
Nu este medic/terapeut
avocatul_bv
Tatiana, mersi mult pentru sfat, dar eu nu cunosc nici un cabinet aici in oras privat la care as putea apela pentru teste, tratament...si cel mai important si confidential, la spital 100% nu m-as putea duce pentru ca acolo am foarte multe rude si cunostiinte de-a parintilor mei :((asa nu mai pot sta ca pe zi ce trece imi vine tot cate un gand necurat in cap:(( chiar nu gasesc nici o realizare :(
0
22-04-2008, ora 00:00
avocatul_bv
Nu este medic/terapeut
avocatul_bv
Tatiana, mersi mult pentru sfat, dar eu nu cunosc nici un cabinet aici in oras privat la care as putea apela pentru teste, tratament...si cel mai important si confidential, la spital 100% nu m-as putea duce pentru ca acolo am foarte multe rude si cunostiinte de-a parintilor mei :((asa nu mai pot sta ca pe zi ce trece imi vine tot cate un gand necurat in cap:(( chiar nu gasesc nici o realizare :(
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.