sex oral neprotejat

31-10-2010
Pilot_vanatoare
Nu este medic/terapeut
Pilot_vanatoare
Salut, sunt nou pe forum.Am si eu o problema care este foarte mare din punctul meu de vedere. Si eu am fost suficient de dobitoc astfel incat sa "beneficiez" de sex oral neprotejat cu o prostituata(curata, zona centrala). Situatia a fost urmatoarea: actul in sine a durat cred ca aprox un minut(hai un minut jumate) ; nu am avut nici o rana sa zgarietura-e adevarat am pe capul penisului-scuze detaliile dar trebuie inteleasa situatia-niste chestii ca un fel de bubite, dar sunt foarte vechi..adica nu am nici o problema cu ele, nu ustura, nu doare...e ca si cum nu as avea.Ea nu avea sangerari in gura, rani, afte..lucruri de genul asta-am mers pana acolo incat am rugat-o sa-mi arata gura.dantura buna, sanatosa, ma rog.Problema e ca de atunci eu nu mai am liniste...sunt traumatizat, din cauza fricii am totm felul de senzatii timpite, a vreau sa spun ca asta s-a intamplat pe 25 septembrie, deci acum o luna si cateva zile. Va implor, care sunt riscurile sa fi luat ceva de la ea, evident, de HIV imi este frica, si da, stiti, clasic ea spunea ca e ok, ca nu are nimik, ca e cu analizele la zi, dar cine poate avea incredere in ce spune o astfel de persoana. Va rog foarte mult pararei avizate, astept.multumesc frumos anticipat!!
1 comentarii
0
31-10-2010, ora 21:35
Remicade
Nu este medic/terapeut
Remicade
Din fata calculatorului nu se poate spune exact care sint sansele sa fi "dobandit" ceva, de ex in SIDA exista o fereastra imunologica daca numa insel de vreo 1-3 luni, alte boli nu apar exact dupa 1 zi ci trebuie sa mai treaca ceva timp. Sfatul meu: urmariti orice modificari in zona sensibila si la cel mai mic semn Uraa si la dermatolog; renuntati la sportul asta extrem cu parasute daca va e asa de frica de consecinte.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.