sex oral-lupte grele

27-01-2012
corn3l
Nu este medic/terapeut
corn3l
sunt cu cineva de aproape un an. nu o conving deloc sa imi faca sex oral...eu sunt cu ea fara prejudecati, fara nimic, ma duc jos fara sa imi zica nimic, dar ea pauza! am incercat toate caile posibile, si fortat si cu buna voie, dar deloc, nu vrea sub nicio forma.deloc, ma saruta pe gat, pe piept, dar cand mai are 5 cm pana sa ajunga la penis, incepe sa zica 'nu pot, nu am cum', si daca fortez un pic incepe sa si planga. ce sa ii fac, totusi nu e o copila, are 25 de ani. inteleg ca nu a mai facut, dar totusi.! ce pot sa fac ca sa o conving, ca ma dispera nu alta ?
28 comentarii
0
27-01-2012, ora 19:23
Dr. Alina Maria Bălţăţeanu
Oftalmologie, Bucuresti
Dr. Alina Maria Bălţăţeanu
Nu incerca sa abuzezi fata si sa o fortezi sa faca ce nu vrea. Si daca are 25 de ani, inseamna ca este perversa? Si, din punctul meu de vedere, sexul oral este o perversitate. Si de ce nu esti multumit cu sex normal? Daca spui ca esti ortodox, afla ca trebuie sa respecti fata si sa nu te folosesti de ea ca -ti satisfaci poftele murdare si daca nu esti, nu conteaza ce spun eu pentru tine, si daca fata este ortodoxa, ar fi bine sa se gandeasca bine la relatia pe care o are cu tine si ca o faci sa planga...
0
27-01-2012, ora 19:37
corn3l
Nu este medic/terapeut
corn3l
pai da vreau sa fie si fara prejudecati, ma iubeste, suntem amandoi crestin ortodocsi, nu ma multumesc cu sexul normal pentru ca mereu facem cu prezervativ pentru ca are nodul la san si nu are voie sa ia anticonceptionale, iar eu nu simt nimic, la sfarsit cand trebuie sa ii vina menstruatia facem fara si atunci se sperie si imi zice "sa nu iti dai drumu sa nu faci, sa nu dregi etc", si nu sunt multumit (si plus de asta vreau sa ma despart de ea, si de asta insist asa mult pe sexul oral, ca sa nu regret nimic dupa ce ne despartim)! in fine nu vreau sa divaghez dar parca e prea smiorcaita pe subiectul asta
0
27-01-2012, ora 20:05
Dr. Alina Maria Bălţăţeanu
Oftalmologie, Bucuresti
Dr. Alina Maria Bălţăţeanu
Poate cu numele esti ortodox, se pare ca nu si cu simtirea... Eu am inteles, vrei sa scapi de ea. Imi pare rau pentru ea... Cat despre tine, nu -mi plac oamenii ca tine...
0
27-01-2012, ora 21:45
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
..urat vb de "prietena"ta (OARE asa o consideri?..SAU doar UN obiect??)...
...urat gandesti: "s-o faca si..ma scap de ea"..

II DORESC SA SCAPE DE TINE si SA AFLE PE CINEVA CARE O MERITA!
F.BINE-TI face..."e cu picioarele pe pamant...iar tu, cu idei..."

Iti vei gasi "nasul " cu vreuna care, sa te aduca SI pe tine cu picioarele pe pamant!
Urat vorbit, urat gandit, urat facut...
Sanatate!
0
27-01-2012, ora 22:33
corn3l
Nu este medic/terapeut
corn3l
offfffff.nu ma judecati..oricum e fata ft cuminte si de aia e asa! fiecare cu defectele lui, recunosc asta e o parte proasta a mea!
0
27-01-2012, ora 23:37
Adina89
Nu este medic/terapeut
Adina89
nu te supara dar dupa parerea mea esti un mare mitocan..cum poti sa spui si sa gandesti asa?tie chiar nu tie putin rusine?cum sa fortezi fata..tu ai o problema..daca duci asa mult lipsa de oral alegeti alta ca sunt destule care vor..in loc sa te bucuri ca ai o fata cuminte langa tine care se respecta tie iti trebe o curva are sa iti raspunda la toate toanele tale..si nu spune ca va iubiti pt.ca asta nu e iubire..e bataie de joc din partea ta..cik vrei sa te desparti de ea dar nu o faci pana nu iti face oral..si sa iti faca cu forta, cu greata ti-ar placea?sunt fete la care nu le place sa faca, trebuie respectata decizia ei dar oamenii ca tine nu au ce respecta..de aici se vede clar ca nu o iubesti..iarta-ma dar esti un imatur..dumnezeu sa te ajute si sa iti dea minte..pacat de saraca fata, eu de mult ma desparteam de tine fara nici un regret..
0
27-01-2012, ora 23:51
corn3l
Nu este medic/terapeut
corn3l
@adina89- ma bucur ca am o fata cuminte, dar ma streseaza la capitolul asta. plus de asta asa sunt eu, mitocan cum sunt asta e felul meu. daca stam asa sa o luam fiecare are defectele lui, nimeni nu e perfect. dar e o vorba ;" nu-i dai tu, ii dau altii". si daca eu fac de toate in relatie, nu am ce sa regret daca ma despart. daca mie imi face de toate, urmatorului ce poate sa ii mai faca in plus fata de mine!!! ??? ideea e ca nu vreau sa ma despart de ea, cel putin acum, dar pe viitor, o sa ii zic bye bye, ca nu vreau sa raman toata viata cu ea, si ca sa nu regret nimic, include si lucrul asta. numai bine
0
28-01-2012, ora 00:02
Adina89
Nu este medic/terapeut
Adina89
pai atunci incearca sa vb cu ea sa ii spui ce o opreste sa faca lucrul asta..intre voi nu exista comunicare..eu cu iubitul meu imediat ne spunem ce ne supara si mereu cadem de un comun acord..spune-i ca tu asta ti-ai dori de la ea sa fie mai deschisa daca asa esti si tu cu ea..daca nu vrea inseamna ca nu sunteti compatibili unul cu altul si atunci iti cauti alta cu care sa vb de la inceput care sunt asteptarile tale de la ea sa nu mai treci prin ce ai trecut cu actuala, dar nu iti mai bate joc de fata asta si o forta sa faca ceva ce nu vrea, nu fi nesimtit ca nu e bine in viata.nu am vrut sa te jicnesc dar imi pari un baiat pe care nu si l-ar dori nici o fata, adica eu una nu
0
28-01-2012, ora 00:19
corn3l
Nu este medic/terapeut
corn3l
@adina89- i-am zis sa fie fara prejudecati. i-am zis : "spune-mi de ce ti-e teama" "zi-mi", dar mereu ma lovesc de accealeasi raspunsuri: " Nu stiu, nu pot ", i-am zis uite luam gel pentru sex oral daca e. am tinut tot postul craciunului dpdv sexual, si mi-a zis ca pe urma lasa prejudecatile deoparte si dupa post pauza, numai sex oral ce nu am primit. i-am zis : "incearca macar si daca nu iti place nu mai continua", si mereu ma lovesc de acceleasi raspunsuri, cand ajunge jos.mai are un pic si plange" nuuuu, nu pot, n-am cum". las-o naibii de treaba. o excit maxim, de regula fetele cand sunt excitate maxim, din proprie experienta, iti spun, se duc ele si iti fac fara sa le mai ceri tu nimic, dar ea pauza, imi zice:" haiiiiiiiiiii ca nu mai pot" in loc sa faca de ma astept eu. da-o naibii de treaba ca are 25 nu 15 ani.
0
28-01-2012, ora 00:26
corn3l
Nu este medic/terapeut
corn3l
@adina89- am facut odata sex anal si a zis ca nu i-a placut si de atunci nu am mai facut. i-am zis "uite facem cum am facut si cu celalalt, daca nu iti place nu mai facem, dar macar sa stabilim odata si capitolul asta. nu sunt numai eu de vina ca nu am nici cu cine ma intelege!
0
28-01-2012, ora 09:34
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
IERTARE, IERTARE, IERTARE..DAR, cred ca esti NU doar "bolnav"..dar si "ob..."
Doamne ajuta-i!
sanatate!
0
28-01-2012, ora 10:32
Dr. Alina Maria Bălţăţeanu
Oftalmologie, Bucuresti
Dr. Alina Maria Bălţăţeanu
Pacat de fata ca a incaput pe mainile unui sodomist. Bine ar fi pentru ea sa plece mai repede de langa tine, eu cred ca ai traumatizat-o si asta o sa o afecteze mult timp... Stii, Dumnezeu a spus ce e bine sa faci si ce nu e bine sa faci tot ca sa le fie bine oamenilor...
0
28-01-2012, ora 22:31
marinelutza
Nu este medic/terapeut
marinelutza
baiatule du-te la un psihiatru. Sper sa mai aibe remediu pentru tine. Eu am doi baieti dar daca ar proceda ca tine i-as omora eu cu mana mea. Vrei sex oral cu forta, du-te pe centura, ca vei primi nu numai sex oral ci si niste bubite la pachet sa te lecuiesti toata viata. In pat cand faci ceea ce faci trebuie sa o faci cu placere si nu din obligatie, fie ca e sex normal sau oral sau etc.Si n-am inteles treaba cu bataia de joc ca vrei sa te desparti de ea si o faci ca sa-ti bati joc. Ar trebui sa-ti fie rusine. cred ca mama ta nu ti-a dat nici o educatie altfel ai fi stiut sa respecti femeia. Trateaza-ti capul intai si apoi sa ai pretentii!
0
28-01-2012, ora 23:12
corn3l
Nu este medic/terapeut
corn3l
@marinelutza- nu o fac ca sa imi bat joc, dar vreau si eu reciproc...asa sunt eu, nu regret nimic daca ma despart de cineva si fac sex total :D. ca nu am ce...
0
28-01-2012, ora 23:43
Baiatu_87
Nu este medic/terapeut
Baiatu_87
saracu de tn!Si cu tot respectu pt prietena ta, da e cam prostanaca! Cum sa fie atat de inconstienta si sa stea cu un specimen ca tine? E clar ca nu o iubesti!
Daca vrei sex total du'te prietene pe centura!
Sa nu ma intelegi gresit, sunt total pentru sexu oral, da nu cu forta!
0
28-01-2012, ora 23:48
marinelutza
Nu este medic/terapeut
marinelutza
Nu regreti pt ca nu ai suflet, daca ai avea un pic de respect nu te-ai purta asa. Cand respecti pe cineva inseamna ca te respecti pe tine insuti! Deci? o luam de la inceput, cu educatia?.
0
29-01-2012, ora 00:11
Adina89
Nu este medic/terapeut
Adina89
ai vazut corn?nu numai eu sunt de parerea aceea ca esti mitocan si ca ai probleme cu capul..noi nu iti zicem in nume de rau sa te tratezi..eu nush am incercat sa vb si mai intelept cu tine dar tu tot tampenii ai vb in continuare..nu e rusine sa mergi la psihiatru sa stii, te ajuta de multe ori sa te simti mai bine si sa te vindeci pt.ca un om normal nu gandeste cum gandesti tu...acuma ori ai postat in bataie de joc ori chiar e adevarat..ar fi frumos sa nu fie adevarat...iti doresc sa iti schimbi modul asta de gandire de om psihopat cu lipsuri multe...sti?sunt multi baieti care nu fac sex deloc iar tu nu te multumesti cu ce ai si de aici ne dam seama ca poate ai o problema..asta e viata..mult noroc..
0
29-01-2012, ora 00:15
marinelutza
Nu este medic/terapeut
marinelutza
Adina89 Nu te obosi degeaba ca nu merita. Cred ca isi bate joc de toata lumea, inclusiv de noi. Macar de ar invata ceva din toate acestea!
0
29-01-2012, ora 00:18
Adina89
Nu este medic/terapeut
Adina89
ai dreptate marinelutza...e clar ca ori isi bate joc ori chiar e bolnav psihic..bine ca suntem noi in regula
0
29-01-2012, ora 00:40
corn3l
Nu este medic/terapeut
corn3l
@adina89- incerc, stiu ca e o prostie, dar asa sunt eu.dar o sa incerc sa scap de lucrul asta cu sexul oral, poate daca voiam sa raman cu ea, nu insistam atat pe acest subiect si il lasam sa vina de la sine, ca deh dupa 2-3 ani poate ca da se simte si ea...intelegi tu...un amic mi-a zis ca de abia dupa 1 an jumate i-a facut prietena lui oral...in conditiile in care el ii facea si nu ii zicea nimic sa ii faca si ea. acuma e o vorba: " naravu din fire nu prea are leac". incerc sa imi schimb conceptia, promit!!!!!
0
29-01-2012, ora 00:56
georgian19
Nu este medic/terapeut
georgian19
nu m-am abtinut sa nu dau un coment! NU-L JUDECATI, ca e nebun, ca e una alta, fiecare cu fixurile lui!!!!!!! cornel uite un sfat, eu iti zic din proprie experienta, o femeie se va simtii ea la un moment dat si iti va face singura, momentul insa depinde de fiecare in parte. iti dau un exemplu, o cunostinta a fost 8 ani cu cineva, si a zis ca de abia dupa 3 ani jumate, patru a zis ca a inceput sa ii faca, totusi e o perioada ft mare zic eu, (fata de tine aproape un an). eu la fel, am fost cu cineva 2 ani si vreo 8 luni si a inceput ea singura sa imi faca dupa vreo 1 an, timp in care eu ii faceam si ea, nu, dar nu o fortam, si pana la urma s-a simtit ea. un sfat de al meu: nu o forta, dar tot asa continua sa o exciti si sa se simta bine si o sa iti ofere ce iti doresti, eu zic sa mai astepti, dar daca tu vrei sa te desparti de ea, cat mai repede, acuma nu poate nimeni sa intervina peste deciziile tale! sa ne auzim cu bine!
0
29-01-2012, ora 04:15
niku92
Nu este medic/terapeut
niku92
Ba baiatule cornel sau cum te-o chema, imi pare sincer rau de tine.Cum doamne iarta-ma sa-ti obligi femeia sa iti faca oral?????Pai bai baiatule daca vrei neaparat sex oral i-ati fratele meu o papusica gonflabila ca in cazul tau nici macar cea mai mare centurista nu s-ar incurca cu tine, nu stiu saraca fata cum de te-a gasit, da uite asa mai da Dumnezeu cate unul cu capul pe umeri si cate un obsedeat, descreierat in cazul tau.Adica hai te inteleg vere k vrei sa-ti faca sex oral(cui nu-i place nu e barbat) da scuza-ma cand am vazut ca o obligi, si na' claie peste gramada vrei sa-ti faca oral ca poate te desparti de ea si n-a apucat sa-ti faca...Fratele meu Cornelus scuza-ma ca-ti spun insa eu cred ca tu trebuia sa postezi la psihiatrie ceva de genul asta.SI inca ceva cornelus las-o, las-o ca nu e de tine !!!
Giorgian19 de judecat nu judecam noi judeca Dumnezeu, noi doar ii dam un sfat pe cat se poate de prietenesc!
0
29-01-2012, ora 08:59
corn3l
Nu este medic/terapeut
corn3l
@niku92 - o sa iau sfatul lui georgian. astept, nu o mai presez, si daca se simte ea bine, daca nu iar bine. nu mai fortez nota. daca o fii sa ne despartim ne despartim si aia e

@ marinelutza- probabil ca aveti dreptate ca nu o respect sau alte lucruri de genu, daca era asa nu fortam nota, sau daca o respectam nu voiam sa ma despart de ea etc! o zii buna
0
29-01-2012, ora 09:34
georgian19
Nu este medic/terapeut
georgian19
foarte bine. asa sa faci. sanatate! numai bine
0
29-01-2012, ora 19:29
marinelutza
Nu este medic/terapeut
marinelutza
Respectul se castiga, nu se impune!.asa cum faci tu.
0
30-01-2012, ora 22:29
Adina89
Nu este medic/terapeut
Adina89
Eu iti doresc bafta in a-ti schimba modul acesta absurd de gandire...daca nu reusesti atunci ai o problema dar daca iti impui reusesti.nush dak toata lumea e asa dar eu cand imi propun cv 95% reusesc de fiecare data.bafta...eu nu te mai judec cu nimic, sper doar sa ai ambitie..
0
20-02-2012, ora 16:52
Kappa_K
Nu este medic/terapeut
Kappa_K
hmm.. eu spre exemplu o sa am aproape 17 ani, si sunt cu prietenu, meu de 3 ani, insa nu iam facut niciodata un oral :D Ma intelege, pentru ca numaicand te injura cineva "Sugi ****!" , deja tie greata, deci daca sexul oral ar fi un lucru asa de fain pentru cel care o preactica, atunci nu ar mai exista nici injuratura asta, pe care o spui dusmanilor fiindca e cel mai urat lucru pe care i l--ai putea dori. Atunci cum nu intelegi motivul pentru care ea nu vrea?! E evident.
0
24-02-2012, ora 00:42
Eu
Nu este medic/terapeut
Eu
Wow..cum poti sa ceri cuiva sa faca ceva ce nu poate?fiecare persoana are principiile ei, urat din partea ta, inteleg ca nu o iubesti...
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Sexul oral
  •