sex neprotejat

28-04-2015
Bobo23
Nu este medic/terapeut
Bobo23
Buna ziua am si eu o intrebare..
In dimineata asta am facut sex cu prietena neprotejat am luat si o pastila maraton forte nu am apucat sa-mi dau drumu dar ea mi-a zis sa incheiem ca o doare cand am scos penisul si m-am dus la toaleta era ca o picatura mica incolora transfarenta fara miros... e posibil sa fii ramas de la chestia aia ?
3 comentarii
0
29-04-2015, ora 22:18
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Doar daca era la ovulatie sunt sanse sau daca tu ai ejaculat mai devreme de 48 de ore.
Citeste despre lichidul preejaculator.

Copii,

Parerea mea e sa fiti cuminti si sa va pastrati castitatea inainte de casatorie.
Aveti atatea lucruri frumoase de care sa va puteti bucura impreuna fara sa treceti prin aceste emotii, fara sa apara sarcini nedorite, fara sa va omorati prin avort proprii copii.

Este nemaipomenit sa iti pastrezi si corpul si curatia sufleteasca pentru sotul tau.

Va recomand acest film pt adolescentii americani care vor sa isi inceapa viata sexuala. Sa il vedeti cap coada. Veti afla foarte multe informatii pe care trebuie sa le cunoasteti la aceasta varsta si despre care parintii nu va vorbesc.
-*

(*modificat de admin)
0
21-07-2015, ora 23:31
Psiholog Pescaru Valentin
Psihologie, Bucuresti
Psiholog Pescaru Valentin
Lichidul care apare in varful penisului inaintea actului sexual (lichid ce apare in urma excitarii barbatului, CONTINE SPERMATOZOIZI, iar daca acest lichid ajunge la intrarea sau in interiorul vaginului exista riscul sarcinii.
Va recomand o masura de protectie - prezervativul.
Pe de alta parte, care este motivul pentru care luati pastile pentru stimularea potentei? Aveti o astfel de problema? V-a recomandat cineva astfel de pastile?

Pescaru Valentin
Psiholog-psihoterapeut-sexolog
0
26-07-2015, ora 18:13
Psiholog Stefan Liviu
Psihologie, Ploieşti
Psiholog Stefan Liviu
Cat de necesara este educatia sexuala! Si totusi cat de neglijata, omisa, ignorata este aceasta.
Psiholog Liviu Stefan
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici