sex anal, insarcinata?

27-07-2009
anonim176
Nu este medic/terapeut
anonim176
buna..am si eu o intrebare..simt nevoia sa m descarc..si in acelasi timp sa si aflu.:(...p mine si p prietenul meu ne-a apucat intr-o zi, sa facem sex anal.mentionez faptul k pana acum sex normalsa zic asa nu am facut deci himenul meu cred k inca mai este. doar sex anal de vreo 3 ori..el spune..si sustin si eu ideea k mai snt virgina..90%.Nu 100% deoarece se poat k intr-o zi kn ne jucam sa greseasca cu degetul..:Din fine.am facut sex anal, ne-am simtit foarte bine..l urma..a inceput sa ejaculeze..in interior..am stat cateva secunde..apoi, cand s ma ridic..eu fiind p burta iar el peste mine..am observat k aveam pe toata suprafatza o cantitate nu mare de sperma..pot spune k mica.e posibil sa fi ramas insarcinata?:O
4 comentarii
0
28-07-2009, ora 14:17
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Nu poti ramane insarcinata daca vaginul nu a fost penetrat!!Si inainte ar fi fost bine sa va fi documentat in leg.cu viata sexuala!!
0
28-07-2009, ora 23:24
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Am sa iti raspund aici la mesajul tau privat, pt ca de obicei nu tin legatura prin PM, decat cu persoanele foarte apropiate!!Cu pastila de a 2-a zi trebuie sa fii foarte atenta pt ca nu trebuie sa le folosesti mai mult de 2 ori pe an, la interval de cateva luni bineinteles!!Si da, a 2-a doza se ia dupa 12 ore de la prima!Mai bine folositi o metoda contraceptiva mult mai sigura si fara nicio contraindicatie:prezervativul!!
Numai bine!!
0
28-07-2009, ora 23:30
anonim176
Nu este medic/terapeut
anonim176
aah..da..deci e ok.mersi mult..si scuze de deranj..:D
0
28-07-2009, ora 23:42
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Pt putin!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Am rămas însarcinată, deși m-am protejat - unde am greșit (greșeli frecvente ale contracepției)
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •