senzatie dureroasa la atingerea penisului

27-12-2015
gigel1339
Nu este medic/terapeut
gigel1339
Buna seara, am 16 ani si de cand ma stiu nu am putu sa decalotez in erectie si mai ales sa imi ating cu orice fel de obiect capul penisului indiferent de stare (flasch sau erect ). Pana de curand nu puteam decalota in erectie dar exersand am reusit si acum decalotez fara mari probleme. Problema mea este urmatoarea si imi este teama, cand imi ating cu degetul sau orice obiect capul penisului simt o durere care ma face sa-mi iau mana imediat, daca plimb degetul este si mai intensa... La baie il pot spala dand doar cu apa deoarece de atins nu pot... Unii au zis ca dupa ce voi incepe viata sexuala acea durere va disparea dar eu nu cred ca e ceva normal... Si atunci cand voi face sex ? cum v-a penetra penisul vaginul ?... Va rog frumos da-ti-mi un sfat.
5 comentarii
0
28-12-2015, ora 08:59
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Va prezentati la medicul urolog pentru un examen clinic.
0
29-12-2015, ora 16:01
gigel1339
Nu este medic/terapeut
gigel1339
ce vreau eu sa intreb, este ceva normal ? a mai patit cineva asa ceva?.. imi este rusine sa le spun alor mei
0
02-01-2016, ora 12:45
gigel1339
Nu este medic/terapeut
gigel1339
va rog frumos imi raspunde si mie cineva ?...
0
02-01-2016, ora 13:51
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Cum sa fie normal sa te doara ? Nu ai facut nimic rau. Fara rusine le spui alor tai si mergeti impreuna la un control la medicul Urolog.
0
03-01-2016, ora 13:01
gigel1339
Nu este medic/terapeut
gigel1339
Va multumesc foarte mult pentru ca mi-ati raspuns dar nu prea as vrea sa aud de medici, ma gandesc ca e ceva natural ? eu nu am tinut decalotat niciodata penisul poate trebuie sa se obisnuiasca cu mediul ? stiu ca atunci cand eram mic si tata mi-l decalota ma durea si atunci cand ma atingea... Chiar urasc medicii si as vrea sa stau departe de ei
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: