secretie vaginala de culoare neagra

15-02-2009
ali02
Nu este medic/terapeut
ali02
Buna ziua!Va rog din suflet sa ma ajutati!in urma cu 3 saptamani am avut doua contacte sexuale neprotejate(si-a dat drumu in mine) 2 zile la rand, a3a zi am luat postinor2, iar dupa o zi am avut din nou un act sexual neprotejat.Dupa 1 saptamana a inceput sa imi curga o secretie vaginala maron inchis spre negru avand un miros neplacut, aceasta secretie fiind mai groasa.Am deja 10 zile de cand o am.Intre timp am observat ca am si sanii foarte tari, am stari de balonare, dureri abdominale si mananc foarte mult.Sunt disperata nu stiu ce sa fac, va rog din suflet sa imi raspundeti cat mai repede posibil.Va multumesc!
3 comentarii
0
15-02-2009, ora 20:35
nikii6
Nu este medic/terapeut
nikii6
Parerea mea este ca acea scurgere este o reactie a postinorului dar din cate inteleg eu tie ti-e frica si de o posibila sarcina.cel mai bine ar fi sa-ti faci un test de sarcina si sa nu mai ai contacte neprotejate pe viitor pt ca te mai poti si imbolnavi pe langa o sarcina nedorita.
0
17-02-2009, ora 20:37
ali02
Nu este medic/terapeut
ali02
mi-am facut un test de sarcina, iar a 2a liniuta nu sa inrosit de tot se vede putin mai stearsa.e posibil ca rezultatul sa fie pozitiv?.oricum pt siguranta mea maine dimineata o sa mai repet testul.si apropo.de 2 zile a inceput sami vina ciclul...dar imi curge ffff putin.e o posibila sarcina?
0
18-02-2009, ora 08:11
nikii6
Nu este medic/terapeut
nikii6
Eu zic ca nu dar avand in vedere faptul ca o menstruatie peste sarcina isi modifica cantitatea nu stiu ce sa zic.Cred ca testul 2 iti va da un raspuns mai concred.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Secreție vaginală infectată - gravitate în funcție de agentul patogen
  • Secreții / scurgeri genitale la femei - cauze, diagnostic, tratament
  •