secretie de culoare maro, de cateva zile

10-06-2011
madalina18
Nu este medic/terapeut
madalina18
Buna ziua, am si eu o intrebare:de cateva zile imi curge o secretie de culoare maro ceea ce mi se pare dubios deoarece inainte scretia era transparenta usor albicioasa.sunt ingrijorata, va rog frumos sa-mi da-ti un sfat sau sa-mi spuneti ce poate fi.va multumesc si astept raspunsul dvs.
4 comentarii
0
10-06-2011, ora 16:49
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
Buna ziua,
trebuie sa mergi la un consult ginecologic
nu-i un capat de tara
si
iata vei stii ce ai de facut in continuare.

O zi buna.
0
10-06-2011, ora 17:49
Geo199992
Nu este medic/terapeut
Geo199992
Buna ziua am o problema kre doar aki o pot rezolva inainte sa o fac sau dupa ce o fac knd am penisul in erectie elimin un lichid transparent as vrea sa imi spuneti daka se poate daca exista medicamente pt aja cv va rog frumos o sa platesc pentru ele va multumesc !
0
12-06-2011, ora 14:58
floare albastra
Nu este medic/terapeut
floare albastra
Pt Madalina..daca nu este dupa menstra sau inainte, poate fi o dereglare hormonala, mergi la medic pt control si eventual analize..

Pt Geo..acel lichid transparent, este o reactie normala a organismului, atunci cand esti excitat, este lichidul preejeculator, secretat de glandele Cowper, pt lubrifiere..si te rog scrie corect, ca sa putem si noi intelege mesajul tau..
0
19-05-2012, ora 23:20
Furdu
Nu este medic/terapeut
Furdu
buna am si eu o scurgere maro menstra am avuto de pe 6- 10 mai dar de atunci am secretia asta maro pe chilot nu miroase doar ca am mincarimi dar nu in vagin si cind am contact sexual cu sotul meu imi curge mai tare lichidul acela maro... vreau sa va zic ca de 3 ani am sterilet si nu ma feresc am si Diabet sunt insulinodependent si Glanda Hipotiroidiana dar m-am programat pe 4 iunie la un PapaNicolau analiza aia.. ca aceste mincarimi l-e am de vreo 2 luni dar nu imi curgea si acest lichid maro... eu am zis ca aceste mincarimi sunt de la glanda. Va multumesc si astept raspunsul Dvs
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: