se poate sa fii ramas gravida?

26-01-2009
vladutzzzz
Nu este medic/terapeut
vladutzzzz
Buna ziua.Am facut si yo sex q prietena mea protejat, am ejaculat in prezervativ nu a fost nici o problema, dupa care l-am dat jos.dupa vreo jumatate de ora am fost cu prietena mea si am facut un dus si prostu de mine am mai bagat de 3 ori penisul in ea dar nu am ejaculat in ea.Dar cand am scos penisul aveam cv alb pe capul penisului.poatea sa fie sperma?sa fii ramas in interiorul penisului de atunci de cand ejaculasem.dupa cate zile se poate face testul de sarcina?va rog spune-ti-mi ca nu vreau sa am copil asa de tanar:((
4 comentarii
0
26-01-2009, ora 19:22
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
Intreab-o in a cata zi dupa terminarea ciclului este si daca are ciclu regulat.
0
26-01-2009, ora 22:23
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
Testul de sarcina din sange se poate face si dupa numai 7-8 zile de la contactul sexual, cel clasic, din urina cam dupa 14 zile. Sanatate deplina!
0
13-02-2009, ora 17:05
vladutzzzz
Nu este medic/terapeut
vladutzzzz
ciclul ia venit dupa vreo saptamana si ia venit normal in aceeeasi zii cum ii venea si pana atunci.daca ciclul ii vine normal poate sa fie gravida?
0
14-02-2009, ora 15:26
andrada 90
Nu este medic/terapeut
andrada 90
Doar foarte rar se intampla sa vina menstruatia peste sarcina!Dar se intampla.asa ca un test de sarcina nu strica(asa pt risipirea oricarei indoieli)!
Succes!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •