scurgerile vaginale

04-04-2007
abcdefg
Nu este medic/terapeut
abcdefg
am o problema la care as dori un raspuns :9 ma ingrijoreaza faptul ca saptamana trecuta am avut ciclu si acum am o scurgere...e de culoare maro inchis si nu stiu de ce... help me!!
10 comentarii
0
05-04-2007, ora 00:00
dora3crazy
Nu este medic/terapeut
dora3crazy
BUNA, PROBLEMA TA POATE FI DIN MAI MULTE CAUZE, CEL MAI BINE CONSULTA UN MEDIC GINECOLOG SI FA UN SUMAR DE INVESTIGATII
0
05-04-2007, ora 00:00
abcdefg
Nu este medic/terapeut
abcdefg
ai putea sa imi spui cateva cauze??eu iau si anticonceptionale si am facut pauza luna trecuta... am i9nteles k poate fi din aceasta cauza...multumesc
0
05-04-2007, ora 00:00
Mirabela
Nu este medic/terapeut
Mirabela
am si eu o problema! nu mai sunt virigina de aproximativ 1 an jum...in acest tim am avut relatii sexuale cu prietenul meu de mai multe ori...dar niciodata nu a curs acea pata d sange potrivita dezvirginarii...dar acum 2 zile dupa actul sexual a aparut si acea pata. exista posibilitatea k himenul meu sa fii fost atat de elastic? va rog ajutati-ma. sunt total debusolata
0
16-04-2007, ora 00:00
xxram
Nu este medic/terapeut
xxram
himenul poate fii atat dee elastic incat sa nu se rupa niciodata.eu am rel sexuale cu iubitul meu de 8 ani si nu mi a curs sange nici makr odata.nu e obligatoriu
0
10-01-2010, ora 14:57
ramona zabava
Nu este medic/terapeut
ramona zabava
buna am si eu o intrebare la cea ce mi sa intmplat, in interiorul vaginului o secretie care nu arata sa se scurga alba mata si groasa k o crema, ma manca si ma intepa, ce poate fi ce tre sa fac????va rogvreo boala cava???????????????
0
10-01-2010, ora 19:20
ade_20
Nu este medic/terapeut
ade_20
pt ABCDEFG : de la anticonceptionale poti avea scurgeri maro.. eu nu cred ca e problema...dar totusi mai bine mergi la un medic..el stie cel mai bine
0
10-01-2010, ora 19:21
ade_20
Nu este medic/terapeut
ade_20
RAMONA... daca ai secretie s-ar putea sa ai o infectie..ar fi bine daca ai merge la gineco sa iti faca un papanicolau sa vezi daca e ceva in neregula..multa sanatate
0
10-01-2010, ora 19:35
ramona zabava
Nu este medic/terapeut
ramona zabava
multumesc pt. raspuns, dar nu stiti despre ce ar putea fi vorba???
0
03-05-2010, ora 17:14
dora_s
Nu este medic/terapeut
dora_s
ramona, daca mai citesti raspunsurile, cred ca ai candida albicans. candidoza e destul de frecventa la femei, revine deseori dar nu e periculoasa. desigur se trateaza.
mergi la doctor si vezi sa nu faci spalaturi in vagin inainte de recoltare pt analize.
0
21-04-2021, ora 08:20
Buubixx
Nu este medic/terapeut
Buubixx
Buna ziua ! am și eu o întrebare.
Pe data de 14 luna asta am avut niște scurgeri maronii timp de 2/3 zile...normal trebuia sa mi vina cm pe
Data de 17 dintre care nu a mai apărut... ma poate ajuta cineva cu un răspuns va rog
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Secreții / scurgeri genitale la femei - cauze, diagnostic, tratament
  •