scurgerile vaginale de culoare maro si miros ciudat

06-02-2010
livia19
Nu este medic/terapeut
livia19
buna ziua, as dori sa ma ajute cineva.astazi e a2azi de cand am o scurgere vaginala de culoare maro, miros ciudat si niste dureri abdominale ce tin ceva timp cam 2 ore dupa care trec.nustiu ce ar putea fi daca poate cineva sami rasp, va rog.e ceva periculos adica sa merg la un control sau e ceva normal?ast un raspuns va rog.
6 comentarii
0
06-02-2010, ora 18:35
wiliana2828
Nu este medic/terapeut
wiliana2828
de obicei stiu ca scurgeri maro se fac de la raceala sau se poate sa fi ramas insarcinata...depinde sau se poate ca sa ai modificari hormonale
0
06-02-2010, ora 18:55
livia19
Nu este medic/terapeut
livia19
va multumesc ca miati raspuns.de insarcinata nu poate fi vb, am mai avut ac scurgeri cam acum 1an, dar nam dat imp.poate fi din cauza racelii?sar putea ca obisnuiesc sa stau prin casa cu picioarele goale si cu spatele gol.altceva mai poate fi ceva mai grav doamne fereste?va multumesc ca miati raspuns.daca nu va suparati sunteti doctor sau ceva in domeniu?va poop
0
06-02-2010, ora 18:58
wiliana2828
Nu este medic/terapeut
wiliana2828
nu sunt mamica dar am trecut si eu prin asta ai grija si tu nu mai umbla asa dezbracata ai grija de sanatatea ta ca e foarte importanta
0
06-02-2010, ora 19:01
livia19
Nu este medic/terapeut
livia19
bn va multumesc si sa va traiasca copii, o sa am grija, stiti cum as putea sa vb cu un medic e vreunul pe aici pe forum?va rog
0
06-02-2010, ora 19:03
wiliana2828
Nu este medic/terapeut
wiliana2828
sunt destui uita-te si tu la sectiunea medicilor ginecologi dar sigur iti va raspunde cineva doctor ca toate intrebarile sunt analizate de medici
0
06-02-2010, ora 19:06
livia19
Nu este medic/terapeut
livia19
va multumesc din suflet, va poop
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Durerea de burtă
  • Scurgere vaginală - ce e normal și ce nu
  • Secreție vaginală infectată - gravitate în funcție de agentul patogen
  • Secreții / scurgeri genitale la femei - cauze, diagnostic, tratament
  • Durere de burtă
  •