scurgeri vaginale

09-03-2011
mariana3003
Nu este medic/terapeut
mariana3003
Inainte de menstruatie, am niste scurgeri asa transparente si cleiose, parca e o pielita foarte subtire.Dar de cateva zile am mancarimi nici la interiorul nici la experiorul vaginului, pe margini si am si o scurgere branzoasa, alba.Ce poate fi?Acum ma spal cu ceai de musetel.O zi buna!
4 comentarii
0
10-03-2011, ora 14:29
ani26
Nu este medic/terapeut
ani26
am avut si eu o durere groaznica de ovar cel drept asa de tate ma durut ca am avut si piciorul amortit si nu am mai putut umbla mi sa intamplat de 2 ori mi am prpus sa merg la medic dar cum am scapat de durere nu am mai mers ce poate sa fie?daca se poate sa mi raspunda cineva multumesc
0
17-03-2011, ora 16:28
byaly
Nu este medic/terapeut
byaly
buna ziua..am si eu o problemuta...sotia mea are niste scurgeri albicioase in fiecare zi de cand a nascut...nu miros..ce ar putea lua??multumesc astept un raspuns.o zi buna
0
06-04-2011, ora 22:22
cristina_h21
Nu este medic/terapeut
cristina_h21
buna,
Si eu am avut genul asta de scurgere cu aceleasi simptome si am tratat-o cu ceai de galbenele(irigatii si spalari locale) si cu crema de galbenele aplicata extern si intern.Acum sunt ok.Am citit ca este bine ca periodic sa aplici crema de galbenele pentru prevenirea infectiilor.Mi-a trecut chiar repede, nu ma asteptam.
Bafta!
0
06-04-2011, ora 22:23
cristina_h21
Nu este medic/terapeut
cristina_h21
Mesajul este pentru "mariana3003"
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Secreții / scurgeri genitale la femei - cauze, diagnostic, tratament
  •