scurgeri maronii dupa examen clinic

02-04-2010
symo_cutzy
Nu este medic/terapeut
symo_cutzy
buna ziua ! sunt la inceputul celei de a 37-a saptamani de sarcina si la 36 de saptamani mi s-a facut un examen clinic in urma caruia am inceput sa am unele scurgeri maronii. nu sunt abundente si nici dese. precizez ca am un polip uterin. oare sa fi fost deranjat si din aceasta cauza apar aceste scurgeri? e cazul sa-mi fac probleme? BB poate fi afectat acuma la final?
Nu am nici un fel de durere sau altfel de disconfort.
2 comentarii
0
05-04-2010, ora 10:47
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
Nu e din cauza polipului uterin, nu te ingrijora. Daca nu ai dureri abdominale, contractii uterine, nu s-a intarit abdomenul, nu s-a intampla nimic altceva, nu-ti fa probleme. Cumpara-ti de la farmacie o solutie pentru spalaturi vaginale si spala-te seara doar extern.nimic altceva.stai cuminte caci mai ai putin pana la termen. Nastere usoara !
0
05-04-2010, ora 16:35
symo_cutzy
Nu este medic/terapeut
symo_cutzy
multumesc mult pentru raspuns. Intre timp am fost iar la gine si mi s-a spus ca e ok. Inca o data, multumesc!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul