scurgeri maronii

03-04-2012
diana alessia
Nu este medic/terapeut
diana alessia
Salutari !

Doresc sa primesc un raspuns la ceea ce mi se intampla de cateva zile incoace. Am intretinut relatii sexuale cu sotul meu, am simtit dureri ca niste intepaturi in partea dreapta (eu spun ca la ovarul drept), dar dupa am observat ca sotul era murdar nu stiu daca de sange, pentru ca era o scurgere maronie. Si acum, la cateva zile, eu inca am acele scurgeri maronii si gelatinoase. Precizez ca am nascut in urma cu 10 luni, natural, alaptez si pana in momentul de astazi si nu am avut niciun cilcu menstrual de la nasterea fetitei mele.
Va multumesc!

Sanatate !
2 comentarii
0
04-04-2012, ora 12:30
otilia107
Nu este medic/terapeut
otilia107
Mergi la medic, ceva este in neregula- chist ovarian, anexita, o infectie, toate pot provoca aceste scurgeri maronii si dueri in timpul actului sexual.
0
07-04-2012, ora 17:47
marilaur
Nu este medic/terapeut
marilaur
si eu am patit asa ceva si asta tot dupa ce am nascut.am mers la medic si mi-a dat niste ovule pe care sincer le-am folosit doar trei zile ca alaptam si imi agita foarte tare copilul.apoi am mers la farmacie am luat un irigator si am facut spalaturi vaginale cu ceai de galbenele si pelin.dupa o saptamana eram f bn.si pot spune ca pana in momentul acesta si atrecut 2 ani de atunci nu am mai avut probleme.multa sanatate si sa auzim de bine
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici