scurgeri maronii

20-12-2010
sofiaforever
Nu este medic/terapeut
sofiaforever
la inceputul lunii trebuia sami vina menstruatia si nu mia venit dar am avut niste scurgerii maronii timp de 4, 5 zile si ciclu nu mia venit inca luna asta.oare ce o fi? pls help me.
2 comentarii
0
20-12-2010, ora 03:41
adelynne
Nu este medic/terapeut
adelynne
buna sofia da asta mi s-a intamplat si mie acum cateva luni in urma, am fost la un medic dar mia spus ca este o scurgere normala care apare inaintea menstruatiei, am lasat totul asa crezand k da este normal, dar la un timp incepuse sa curga zilnic si am decis sa vizitez alt medic ginecolog cre mia spus k de fapt se trage de la o anexita care sa agravat mai ales ca eu aveam dureri in timpul menstruatiei.parerea mea este sa te consulti cu un medi ginecolog sao o doana ginecolog daca iti este rusine, ei te vor ajuta sigur si iti vor prescrie un tratament mie miau dat sa iau niste anticonceptionale pentru varsta mea.
nu vreau sa te sperii dar asta mai iti arata si un semn de un inceput de sarcina (daca tiai inceput viata sexuala)daca da fa-ti mai intai un teste de preferabil sure check este cel mai sigur si cel mai bun successs
0
20-08-2012, ora 01:24
Mina24
Nu este medic/terapeut
Mina24
Va rog sa ma ajutati am o scurgere maronie si nu mia venit nici cilul ce poate fi? IMi este frica va rog foarte mult sa IMi dati un raspuns concret va multumesc
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.