scurgeri :D

01-05-2009
AaNi
Nu este medic/terapeut
AaNi
azi dimineata knd am mers la baie am vazut o scurgere pe chiloti...mi-am facut griji...nu stiu ce este.si am niste pete rosii in zona genitala.cred k m'am iritat de la ceva...nu stiu.ma puteti ajuta?..va rog
14 comentarii
0
01-05-2009, ora 12:21
petruel
Nu este medic/terapeut
petruel
mai exact? esti baiat sau fata, varsta, ai avut o activitate legata de zona genitala? e cam vaga prezentarea ta asa ca e greu de dat raspuns
0
01-05-2009, ora 22:31
AaNi
Nu este medic/terapeut
AaNi
peste 4 luni fac 18 ani...si sunt fata
0
02-05-2009, ora 12:09
petruel
Nu este medic/terapeut
petruel
Atunci inseamna ca esti o frumusete de fata!!!! Sa sti ca daca iti trebuie 12 ani de scoala ca sa inveti o meserie tot asa e nevoie sa-ti dedici timp pt cunoasterea functionarii trupului taut. Iti recomand pt incep[ut o carte "Bucuria de a fi femeie" cauti pe net. Scurgerile sunt ceva normal.
0
02-05-2009, ora 12:13
backa
Nu este medic/terapeut
backa
scurt si la obiect "MEDIC GINECOLOG" fara rusine si intarzieri ca doar e vorba de sanatatea ta.
0
03-05-2009, ora 14:18
AaNi
Nu este medic/terapeut
AaNi
dar, mi'e frica.app..si cat costa o vizita la ginecolog?
ar fi bn sa o anunt pe mama?:D:D:D
ea nu stie

si mi'e frica sa'i spun...:D:D:D:D:D:D
0
03-05-2009, ora 16:13
backa
Nu este medic/terapeut
backa
Nu are de ce sa-ti fie frica, te consulta atat si la mama ar cam trebui sa-i spui, ea e singura care te va intelege si va sti ce e de facut CURAJ !!!!
0
03-05-2009, ora 17:42
AaNi
Nu este medic/terapeut
AaNi
si dk nu ma intelege??
poate k as avea curaj sa'i zic, dar nu stiu cum va reactiona
0
03-05-2009, ora 18:01
backa
Nu este medic/terapeut
backa
nu ai incotro va reactiona ca o mama ( e cea mai apropiata finta de tine si nu cred ca ti-ar face ceva rau).
0
03-05-2009, ora 18:08
backa
Nu este medic/terapeut
backa
credema e mai bine asa pe viitor va fi mai atenta cu tine si te va initia in ale vietii ca daca nu o face mama atunci cine ?
0
03-05-2009, ora 18:11
AaNi
Nu este medic/terapeut
AaNi
...cred k ai dreptate.mi'ai dat curaj...:*:*...cel mai bn ar fi sa merg si sa'i explic cum sta treaba iar apoi sa mergem la un control, kat mai repede.apropo de asta...ce ginecolog imi recomanzi?din resita sau kiar din timisoara sa fie.
0
04-05-2009, ora 08:55
backa
Nu este medic/terapeut
backa
Ma bucur pentru faptul ca ai inceput sa ai incredere in tine, la ora asta probabil i-ai explicat deja mamei si daca da "bravo" ai dobandit o calitate a oamenilor cu caracter, cat despre ginecologi deocamdata nu trebuie sa vi in timisoara, in prima faza dute la voi ca sa vezi despre ce este vorba si daca nu te descurci i-ti voi recomanda medici de aici.
0
04-05-2009, ora 19:55
AaNi
Nu este medic/terapeut
AaNi
imi este rusine sa merg la mine in oras...:D:D:D
0
15-05-2009, ora 08:28
backa
Nu este medic/terapeut
backa
????????
0
30-05-2009, ora 18:30
Georgiana Teodora
Nu este medic/terapeut
Georgiana Teodora
Buna ziua. Am 19 ani si o viata sexuala regulata. Ciclul il am neregulat iat acum 2 zile am avut o scurgere ( sange ) si nu stiu care ar fi cauza. Ma puteti ajuta, va rog ?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Secreții / scurgeri genitale la femei - cauze, diagnostic, tratament
  •