scurgeri

21-06-2008
allyally
Nu este medic/terapeut
allyally
ma confrunt de cateva zile cu o prob stanjenitoare la care nu pot spune exact de care specializare tine. mi-au aparut nijte scurgeri anale, maronii-portocalii, urat mirositoare si foarte abundente.nu-mi dau seama care ar putea fi cauza iar din cautarile date pe internet pare sa tina de BTS. ultimele analize le-am facut acum 3 luni si mi-au iesit bine.in trecut am avut probleme cu candidoza. mentionez ca am prieten stabil de 4 ani. inafara de aceste scurgeri nu am niciun alt simptom. va rog sa ma ajutati !
1 comentarii
0
18-06-2009, ora 14:24
dariame
Nu este medic/terapeut
dariame
draga ally-ally, vreau sa te ajut:aceeasi problema am avut-o acum un timp:am capatat-o de la sotul meu:am urmat tratament cu sinerdol, 1 capsula la 8 ore, mi-a trecut, nu mai exista nici acel miros urat anal.ai mare grija, am capatat aceeasi problema de la sot, dar nu am mai luat cum trebuie sinerdolul, cum l-am luat prima data, acum infectia a capatat rezistenta la antibiotic, nu stiu ce sa mai fac. o sa te vindeci definitiv si repede daca urmezi cura cu sinerdol 7-8 zile, nu 2 zile cum am luat eu a doua oara. iti urez succes
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.