scurgere vaginala

12-07-2010
mihaelele
Nu este medic/terapeut
mihaelele
ma confrunt de ceva ani cu aceasta scurgere vaginala si nu stiu ce sa fac. am dureri in timpul actului sexual si scurgere zilnica de culare alba apoasa si are un miros ca de acru asa am impresia, si nu am mincarimi nu stiu ce tratament sa tin am fost acum cativa ani la medic si nu mi-a ajutat nici un tratament pina acum. am luat 10 seri la rand ovule KLION-D100. va rog sa ma ajutati. va multumesc
1 comentarii
0
12-07-2010, ora 13:47
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
Fa-ti PAP si neaparat Analiza secretiei! Numai asa poti fii sigura ce anume intretine toate aceste manifestari si apoi, cu rezultatele la ginecolog, pentru consult, diagnostic si tratament. Iti recomand calduros, daca esti Buc. sa-ti faci analizele la Institutul Cantacuzino sunt profesionisti! Solicita si antibiograma cand iti faci analize, iti vor da automat si la ce medicamnte ar fi sensibil agentul patogen posibil. Daca te tratezi pe incercatelea sau din auzite, poate rezolvi momentan dar problema sa revina, sau mai grav, sa mascheze altceva.Consulta deci ginecologul, fa-ti analizele si eventual o colposcopie! Sanatate!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.