scurgere sange din penis!!!

27-08-2007
mircea08
Nu este medic/terapeut
mircea08
Buna ziua!

Dupa ejaculare mi-a curs si o picatura de sange din penis. Si mai spre dupa amiaza am gasit si cateva picaturi uscate pe gland.
Nu ma doare nimic si nu stiu care ar putea fi cauza acestor scurgeri.

Va multumesc,
Mircea
14 comentarii
0
02-09-2007, ora 00:00
bosy
Nu este medic/terapeut
bosy
Si eu am aceeasi problema.Aseara am avut un act sexual cu prietena si azi dimineata dupa ce am urinat mi-au curs cateva picaturi de sange din penis.Dupa o urinare ulerioara nu am mai avut nici o problema, care ar putea fi cauza?E ceva grav?

Va multumesc,
Bogdan
0
02-09-2007, ora 00:00
bosy
Nu este medic/terapeut
bosy
Se pare ca dupa urinare am s-au mai scurs cateva picaturi...astept raspuns cat mai urgent va rog
0
02-09-2007, ora 00:00
luci87
Nu este medic/terapeut
luci87
Am patit si yo acest lucru. doar... k este a 3-a oara la rand... knd EJACULEZ cu sange. si nu urinez cu sange... sau sa curga.. fara sa am contact sexual. su disperat.. ce trebuie sa fac...?
0
06-09-2007, ora 00:00
bosy
Nu este medic/terapeut
bosy
De atunci nu mi s-a mai intamplat.oare ce sa fi fost? Multumesc pt raspunsuri!
0
10-09-2007, ora 00:00
marcu35
Nu este medic/terapeut
marcu35
Du-te de urgenta la un medic, nu vreau sa te sperii dar du-te cit mai repede!
0
19-09-2007, ora 00:00
dr.mihai.cj
Identitate neconfirmată
dr.mihai.cj
Ceea ce ziceti voi este HEMOSPERMIE.
Detalii gasiti pe acest sait in sectiunea SEMNE SI SIMPTOME.

Prezenta sangelui in sperma (hemospermie) poate fi cauzata de o infectie sau o inflamatie a veziculelor seminale (glande care participa la elaborarea spermei) sau a prostatei. O alta cauza a hemospermiei este reprezentata de o leziune a prostatei (de exemplu, in urma unei biopsii de prostata). Mai rar, hemospermia este legata de un adenom sau de un cancer al prostatei.
0
03-05-2008, ora 00:00
rockhound0350
Nu este medic/terapeut
rockhound0350
buna ziua!


am si eu o prb: In timpul actului sexual am avut scurgeri abundente de sange.care e motivul.p.s. nu e primul act sexual.dar e prima data kand mi se intampla.astept raspuns urgent.
0
03-05-2008, ora 00:00
rockhound0350
Nu este medic/terapeut
rockhound0350
buna ziua!


am si eu o prb: In timpul actului sexual am avut scurgeri abundente de sange.care e motivul.p.s. nu e primul act sexual.dar e prima data kand mi se intampla.astept raspuns urgent.
0
03-05-2008, ora 00:00
rockhound0350
Nu este medic/terapeut
rockhound0350
buna ziua!


am si eu o prb: In timpul actului sexual am avut scurgeri abundente de sange.care e motivul.p.s. nu e primul act sexual.dar e prima data kand mi se intampla.astept raspuns urgent.
0
03-05-2008, ora 00:00
rockhound0350
Nu este medic/terapeut
rockhound0350
buna ziua!


am si eu o prb: In timpul actului sexual am avut scurgeri abundente de sange.care e motivul.p.s. nu e primul act sexual.dar e prima data kand mi se intampla.astept raspuns urgent.
0
03-05-2008, ora 00:00
rockhound0350
Nu este medic/terapeut
rockhound0350
buna ziua!


am si eu o prb: In timpul actului sexual am avut scurgeri abundente de sange.care e motivul.p.s. nu e primul act sexual.dar e prima data kand mi se intampla.astept raspuns urgent.
0
31-12-2008, ora 00:05
aly_reggaeton
Nu este medic/terapeut
aly_reggaeton
buna.am si eu o problema...am avut un act sexual si dupa doua zile au inceput durerile la nivelul atei penisului.am mai facut sex si pana acum dar acum ma doare foarte tare ata.cand ma duc la toaleta ma urinez si imi curge si putin sange.ma doare ingrozitor.nu stiu ce sa ma fac.si trebuie sa ma duc la toaleta foarte des.va rog sa-mi raspundeti.multumesc mult
0
13-11-2010, ora 12:46
fnkwow
Nu este medic/terapeut
fnkwow
si eu am aceeasi problema dak ma masturbez sau fac sex ejaculez si sange. iar dupa ce ma sterg a doua zi la o erctie patesc acelasi lucru imi curge sange fara sa fac absolut nik doar printro erectie :|.raspunsuri va rog frumos sunt disperat
0
13-11-2010, ora 18:04
annemary_26
Nu este medic/terapeut
annemary_26
AR TREBUI SĂ MERGEŢI LA UN UROLOG PENTRU O CONSULTAŢIE.POATE FI LEGAT DE PROSTATĂ SAU POATE AŢI AVUT VREO INFECŢIE CU TRANSMITERE SEXUALĂ ŞI NU AŢI TRAT.O CORESPUNZĂTOR.PRIN URMARE TREBUIE SĂ MERGEŢI LA UN MEDIC PENTRU A VEDEA CE SE ÎNTÂMPLĂ DE FAPT ŞI FĂRĂ RUŞINE!!!! MULT SUCCES
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  • Infecție penis fără contact sexual - cauze și tratament
  • Studiul microbiomului mucoasei genitale masculine
  • Secreții / scurgeri genitale la bărbați - cauze, diagnostic, tratament
  •