scurgere maronie si menstruatie doar o zi...raspuns va rog

14-04-2010
a_angela
Nu este medic/terapeut
a_angela
buna ziua! acum 4 luni am oprit administrarea yasmin, dar m-am protejat folosind prezervativ si am avut intarzieri ale menstruatiei, aproximativ 2 saptamani. am avut menstruatie pe 25 februarie, luna aceasta mi-a venit pe 10 aprilie, dar pe 2 aprilie am luat postinor pt ca se rupsese prezervativul. luna aceasta menstruatia a tinut doar o zi apoi am avut scurgeri maronii inodore, le am si acum, mentionez ca pe 11 aprilie am inceput sa iau iar yasmin, am facut 2 teste de sarcina care au iesit negative, sanii nu sunt tari si nu ma dor insa tot mi-e teama sa nu fiu insarcinata. credeti ca e posibil sa fiu insarcinata? va multumesc anticipat
1 comentarii
0
12-11-2010, ora 20:51
boby30
Nu este medic/terapeut
boby30
buna seara!am o menstruatie maronie...cantitativ...aproape redus pot sa spun. Nu iau anticonceptionale lunile trecute am avut tot menstra de culoare maronie si chegulte, dar cantitativ normal VA ROG SAMI DATI UN RASPUNS ..de 2 zile iau forcapil ptr caderea parului...sa aive vreo leg caderea parului din cauza stresului...scuzatimi greselile...va multumesc
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: