scurgere maronie de aprox. 2 zile

19-01-2008
diana.l
Nu este medic/terapeut
diana.l
de aprox 2 zile, am o foarte mica scurgere maronie, iau pilule novinette, si ar mai fi o saptamana pana sa le termin si apoi ar trebui sa mi vina ciclul.aceasta scurgere ar putea insemna ceva ? mai trebui sa spun ca acum 2 sapamani am avut o operatie la genunchi si mi s a facut anestezie rahie. ar putea fi scurgerea si din cauza aceasta?
va multumesc
4 comentarii
0
10-02-2008, ora 00:00
sasa sim
Nu este medic/terapeut
sasa sim
si eu sunt la fel draga diana si eu iau anticinceptionale novinette cred ca de la asta este scrgerea maronie!trebuie sa luam legatura!esti din buc??
0
03-04-2008, ora 00:00
sorry_yna
Nu este medic/terapeut
sorry_yna
si eu sunt la fel si iau aceleasi pilule, sa fie oare de la ele?sincera sa fiu m-am cam speriat...
0
19-05-2008, ora 00:00
pretty_fly54@yahoo.com
Nu este medic/terapeut
pretty_fly54@yahoo.com
luna trecuta am fost pe ciclu dar foarte putin..mie imi vine regulat ciclu dar luna trecuta mia venit ff putin de oicei ma tinea 9 zile si luna aceasta inca nu e momenul sa-mi vina ciclu..si de vreo 3 zile am niste scurgeri maroni e fff naspa..nu stiu se poate sa fie vorba de sarcina?????va rog ast raspuns urgent va rog
0
25-09-2008, ora 00:00
82ramo
Nu este medic/terapeut
82ramo
de ce te tine ciclul 9 zile este prea mult?
trebuie sa te consulte un ginecolog.pentru ca si eu ceva timp in urma am avut aceeasi scurgere maronie ca si tine.
am mers la ginecolog si diagnosticul a fost formatiuni chistice nu e ceva grav dar trebuie tratate.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: