scurgere albicioasa

02-06-2009
elevation
Nu este medic/terapeut
elevation
Buna ziua...am observat in cateva topicuri acest subiect dar tin sa relatez si experienta mea deoarece nu cred ca se compara cu cea a altora...Mai precis, eu am aceasta scurgere albicioasa(fara miros, doar un pic mancarime dar suportabila) dupa fiecare contact sexual, mai precis o fac in 12/24 ore dupa contact(desi utilizez prezervativul si ma spal dupa fiecare contac cu apa calduta).Am fost la medic, am facut testul papanicolau si nimic...nu mi-a iesit nici o infectie si nici candida(cum ma asteptam) Aveti idee de la ce poate fi?Mentionez ca iau si anticonceptionale yasmin, iar inainte de a lua nu aveam aceasta problema..Poate fi de la ele, in sensul ca modifica ph-ul vaginului si emai predispus la infectii?Problema e ca daca nu o tratez imediat scurgerea se agraveaza in sensul ca devine mai abundenta si apare si o senzatie de usturime...Ma gandeam sa nu fie vreo alergie la latex...dar ultimul contact(respectiv cel de acum doua zile) l-am avut fara prezervativ...imediat a doua zi scurgerea mi-a aparut...nici nu stiu ce sa mai fac:((...acuma parca mi-e si jena de contactele sexuale stiind ca a doua zi voi face iar acea scurgere..partenerul nu are nimic, nici un simptom... va rog daca v-ati confruntat cu o situatie similara sau daca imi puteti da vreun raspuns sunteti bineveniti! va multumesc
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.