sarutul poate provoca si neplaceri?

13-02-2016
raumih
Nu este medic/terapeut
raumih
iubitul meu a fost diagnosticat cu uretrita non-gonocogica, urmeaza un tratament si am hotarat sa nu ne vedem 10 zile cat are antibiotice.Dar nu am putut si dupa 2 zile ne-am intalnit si am stat doar imbratisati si ne-am satutat usor pe buze...seara el a observat o scurgere la nivelul penisului...pana atunci el nu a avut aceste scurgeri.ne-am gandit ca poate fi cauzata de faptul ca el e mai excitat daca ne vedem, decat atunci cand nu suntem impreuna.e posibil asa ceva, sau in timpul tratamentului cu antibiotice administrat se poate intampla asa ceva?Urmez si eu acelasi tratament, chiar daca nu prezint infectia.mersi pentru raspuns..
1 comentarii
0
14-02-2016, ora 10:35
Psiholog Pescaru Valentin
Psihologie, Bucuresti
Psiholog Pescaru Valentin
Afectiunea prietenului si tratamentul cu antibiotice nu impiedica functionarea normala a glandelor. Este normal ca in timpul excitarii sa apara lichidul respectiv.
Pe de alta parte este posibil ca scurgerea sa fie un efect secundar al infectiei pe care o are. In orice caz este important sa ocoliti contactul intim, respectiv schimbul de fluide (saliva). In unele situatii, dupa tratamentul cu antibiotice pot aparea complicatii, de tipul candidozelor, care si ele sunt transmisibile...
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici