sarcina sau poate fi altceva????

18-08-2008
annnama
Nu este medic/terapeut
annnama
buna !!!sunt noua pe acest site si am o problema la care as vrea sa ma ajutati cu fiecare dintre voi cu cate un raspuns (o parere)!!!!!!odata cu reluarea vietii sexuale au avut loc unele schimbari care m-au ingrijorat oarecum.inainte ciclul menstrual era de 21 zile dupa care era la 25-26.in ultimele 2 luni mi-am simtit sinii mai grei si am din cand in cand unele dureri abdominale in timpul actulului sexual(tin sa mentionez ca nu ma protezez doar ca el ejaculeaza aproape intotdeauna afara).Ultima menstruatie am avut-o pe 19 iulie iar acum ma confrut cu o intarziere de cateva zile.sunt ingrijorata...ma gandesc sa fac un test de sarcina dupa care sa merg la medic sa imi confirme exact daca e sarcina sau altceva.
1 comentarii
0
20-08-2008, ora 00:00
danelly_20_2006
Nu este medic/terapeut
danelly_20_2006
eu te-as sfatui sa faci un test de sarcina.cate zile ti-a intarziat menstruatia?cicilul menstrual este regulat?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul