sarcina sau nu?

08-02-2012
morenadeea
Nu este medic/terapeut
morenadeea
buna.de curand sunt s eu pe acest site despre care citesc zilnic si tot sunt in dubii.nu stiu daca asi putea sa fiu insarcinata sau nu desi eu asta simt dar testul imi arata contrariul.am avut menstruatie pe 13 decembrie 2011 si ata a fost o ultima menstruatie dar pe data de 11 ianuarie 2012 am avut niste scurgeri maronii si atat apoi nu am mai avut nte.imic.din si pana in ianuarie am tot incercat sa raman insarcinata in toata acele zile de fertilitate.in schimb uterul este mai bombat si mai tare dar mai mult in partea dreapta, sanii miau crescut cu 2 numere si snt mai sensibili, ma doare spatele, mananc f mult dulce, am dureri de cap, uneori dureri in tim pul actului sexual, dorm f mult, stari de voma si mie rau sa merg cu masina.trebuie sa merg doar pe jos.nu stiu ce sa mai cred pt ca am facut nenumarate teste de sarcina din decembrie pana in ianuarie si toate sunt negative.acum pe 9 februarie ar trebui sa am menstruatie dar nu am simptome ca ar veni de deobicei le simt cu o saptamana inainte:dureri de spate, burta si nervozitate.incerc de 10 luni sa raman insarcinata dar nu resusesc.va rog spunetimi ce ar putea fi pana ajung la ginecologie(programarea este peste 2 saptamani).va multumesc si astept un raspuns ca sa dorm si eu linistita
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul