sarcina pe ciclu

30-06-2009
ramonaelena
Nu este medic/terapeut
ramonaelena
vreau sa-mi raspunda cineva.mi-a venit ciclul pe 22 iunie mai devreme ku vreo 4 zile...si astazi suntem in 30 iunie si nu mi-a trecut..imi curge foarte putin.ma gandesc sa nu am vreo sarcina nedorita dar sa fiu pe ciclu...am citit pe net k menstruatia pe sarcina nu este la fel ku cea normala...pe sarcina e maronie sau ceva de genu...a mea este normala...doar k am 8 zile si tot nu mia trecut si imi curge foarte putin.astept raspuns de la voi kt mai repede
2 comentarii
0
11-07-2009, ora 18:07
carmenraisa
Nu este medic/terapeut
carmenraisa
si eu am patito si la prima sarcina iar acum am patito din nou si sunt insarcinata.asa ca fati un test de sarcina si vezi daca vine barza.
0
06-09-2009, ora 00:52
Ramona.M_28
Nu este medic/terapeut
Ramona.M_28
Nu mai stiu ce sa cred.In urma unui consult ginecologic un medic imi spune ca sunt ok, desi scrie diagnostic B.I.P, azitromicina. Alt medic, imi depisteaza la ecografie ovare polichistice, trompe ingrosate si endometru (mucoasa uterina) ingrosata.Plus o rana pe col uterin pe care am cauterizat-o. Nu mai stiu cesa fac, sunt disperat, la ciclu am dureri ingrozitoare, si aproape zilnic am senzatie de disconfort in abdomenul inferior, pe care il simt inflamat...dar mai ales intepaturi in partea stanga care persista de multa vreme in ciuda antibioticelor.Mentionez ca am avut infectie cu chlamydia, multi ani.. Acum cred k a disparut.Oare ce sa mai fac? Medicul imi tot face infiltratii dar parca degeaba.
Va multumesc.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.