sarcina fara simptome?:)

22-03-2011
vale93
Nu este medic/terapeut
vale93
buna..:)sunt noua pe aici si am o intrebare..:)am o problema care ma ingrijoreaza..ultima data cand am intretinut relatii sexuale cu prietenul meu a fost pe data de 19 luna asta(neprotejat cum se intampla de obicei dar fara ejaculare inauntru si fara penetrare dupa aia)..ciclul trebuia sa imi vina pe 18 dar am avut doar o scurgere nesemnificativa asha cum mi se intampla de fiecare data inainte de cm...dar nu mi-a venit nici pana la ora asta in cantitati normale..doar ca am in fiecare zi cam pana la amiaza scurgeri de sange, dar putin..sincer imi este foarte frica sa nu fiu insarcinata...doar ca nu am absolut nici un simptom de sarcina..voi ce ziceti?..chiar nu mai stiu ce sa cred...iar pentru un test am zis ca mai astept cateva zile sa vad ce se mai intampla...
va rog frumos sa ma ajutati..:)multumesc anticipat..:)
1 comentarii
0
04-04-2011, ora 17:13
krystinutza
Nu este medic/terapeut
krystinutza
eu te sfatuiesc sa faci un test cat mai repede pentru ca sunt unele persoane care nu au nici un simptom al sarcinii eu deabia in saptamana a 7a am aflat ca sunt gravida pt ca tot asa ca si tine nu am avut nici un simptom doar m-am dus la ginecolog la un control pt ca am avut sangerari timp de 3 saptamani care am crezut ca e ciclu menstrual pt ca mi-a venit exact pe data pe care trebuia sa vina
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.