sangerari vaginale anormale

14-12-2008
alina_8iul
Nu este medic/terapeut
alina_8iul
buna ziua. sunt alina am 21 de ani si acum 3 saptamani m-ma trezit cu o secretie vaginala cu miros foarte deranjant, insa acum 3 zile a inceput sa curga o secretie vascoasa de culoare aproape neagra, iar dupa 2 zile cu o sangerare ca la menstruatie.am fost la doctor si mi-a spus ca este doar o raceala si spre surprinderea mea nu mi-a dat nici un fel de tratament.imi doresc sa aflu si alte pareri despre ce ar putea fi.va multumesc mult.aaaa si am cam si incurcat pastilele anticonceptionale luna asta in sensul ca am mai uitat de ele...va multumesc
1 comentarii
0
15-12-2008, ora 11:31
cryss_paulie
Nu este medic/terapeut
cryss_paulie
buna ziua.Sunt Cristina si am 21 de ani. Am aproape o saptamana de cand m-am trezit cu o secretie vaginala de culoara maronie, spre negru, cu miros foarte deranjant, si am si dureri abdominale. Mentionez faptul ca nu am mai avut contact sexual de aproape 2 luni, anticonceptionalele le-am luat bine dar in luna noiembrie am facut un tratament cu calciu si fier si un regim de alimentatie strict, din cauza ca am anemie, lipsa de fier in corp, si viteza sangelui foarte mare, la inceputul lunii noimebrie am avut VSH 68 iar pe 4 decembrie mi-a iesit 16. Am vorbit cu d-na doctor de la care iau anticonceptionalele, i-am explicat problema pe care o am si mi-a zis ca sigur este din cauza tratamentului cu fier. Ar trebui sa merg si la un medic ginecolog dar pana ajung acolo, stau cu grija si as vrea macar o parere, din ce cauza ar putea sa-mi apara aceasta secretie?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.