sangerari nazale

31-08-2015
marianbru
Nu este medic/terapeut
marianbru
Buna ziua,
Mentioez ca pana acum 2 lui de zile nu am avut probleme cu sagerare din nas, am suferit o lovitura puterica cand eram mai mic la nas insa de atunci o data nu mi-a curs sange.Insa acum 2 luni m-am trezit prin somn cu gura plina de cheaguri de sange si nasul la fel si de atuci aproape zilnic cand umblam acolo.Astazi am fost la un medic ORL din Brasov dr Gulea un doctor tare ciudat m-a umplut tot de sange pe tricou si tragea de nas in ultimul hal avea scule de pe timpul lui ceasca si a zis ca nu a reusit sa ma cauterizeze chimic si a facut si electric dar cica am si polipi si sa ma duc peste o zi la operatie.Nici nu stiu daca e necesar chiar sa ma duc sau nu? ma durut si inca ma doare capul, m-a macelarit doctorul ala asa ceva nu am mai pomenit tragea si baga prin nas si ma si durea rau de curgeau lacrimiile siroaie din ochi si sange la greu.Acum am tampo in nas mi a zis sa il tin 2 zile si apoi ma trimite la operatie direct daca imi curge sange iar cand mi-l scoate.e POSIBIL sa nu functioneze ambele metode?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Hemoragia nazala
  •