sangerari ale penisului

18-10-2009
morenita
Nu este medic/terapeut
morenita
buna!in urma cu cinci zile am facut sex cu sotul meu, dupa o perioada de doua luni in care nu am avut contact sexual.dupa cel de al patrulea numar intr-o singura zi, dupa ejaculare am observat amandoi ca a urmat si o usoara sangerare a penisului.este normal?poate fi vorba de altceva...?
in zilele ce au urmat am continuat sa avem contact sexual dar nu s-a mai repetat si sangerarea.de ce?
4 comentarii
0
18-10-2009, ora 21:35
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Este foarte normal. Anormal ar fi fost dupa un singur numar.
0
25-04-2010, ora 10:44
cristiana_89
Nu este medic/terapeut
cristiana_89
am si eu o nedumerire, nu l-am intalnit pe prietenul meu cam de 1 saptamana si cand ne-am intalnit am observat ca avea putin sange pe penis, dupa contactul intim unul singur care a durat foarte putin, am vazut la fel, ca avea sange. Din ce cauza sa apara aceste simptome? Sa fie infectie sau poate l-a solicitat prea mult inainte sa ne intalnim?
0
29-10-2010, ora 02:55
UnBaiat
Nu este medic/terapeut
UnBaiat
salut !.. sunt baiat... la mine problema e alta.. si s-ar putea sa fie si grav ! Doamne Fereste !... nu in timpul actului sexual, nici dupa, doar atunci cand merg la baie sa urinez.. peste tot pe unde am citit despre chestia asta, pe toti ii ustura, ii manca etc.. ei la mine e normal... urinez normal si cand aproape termin, urina isi schimba culoarea, se face rosiatica .. sunt si speriat un pic.. si la doctor, mi-e si rusine sa ma duc.. ce dracu sa fac ?... neaparat ar trebui sa merg la o consultatie ? ma poate ajuta cineva ?
-*... v-as fi recunoscator..multumesc !



(*modificat de administrator)
0
26-09-2011, ora 19:04
georgesatumare
Nu este medic/terapeut
georgesatumare
buna ziua, ieri am avut un contact sexual cu prietena mea iar in zona pieliti penisului am avut sangerari, e ceva grav? ce ar trebui sa fac?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Sangerarea - primul ajutor
  • Sânge în scaun
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  • Infecție penis fără contact sexual - cauze și tratament
  • Studiul microbiomului mucoasei genitale masculine
  •