sangerare dupa contact sexual

27-01-2009
raisuk2310
Nu este medic/terapeut
raisuk2310
buna ziua. acum trei saptamani inante sa imi vina menstruatia am avut niste scurgeri de sange nu foarte abundente (2 -3 picaturi ) dupa actul sexual.am crezut ca e de la antibioticele pe care le luam pt ca mi se umflase maseaua, am crezut ca s-a produs vreo dereglare a menstruatiei... dupa menstruatie la circa 1 saptamana dupa un contact sexual am avut iar o scurgere de sange de 2-3 picaturi dupa care sa oprit, la cel deal doilea contact sexual nu a mai curs.. acelasi lucru mi s-a intamplat si saptamana aceasta..am cautat pe internet si am aflat ca poate fi de la o infectie. am sa merg la un consult ginecologic cat mai curand dar as vrea sa aflu mai intai daca e vorba de o problema grava.. mentionez ca am 21 de ani si nu am intretinut relatii sexuale decat cu o singura persoana si nu am dureri in timpul actului sexual.. va multumesc anticipat si astept raspuns cat mai curand
1 comentarii
0
27-01-2009, ora 23:00
bebetzica
Nu este medic/terapeut
bebetzica
mergi la ginecolog si cere/i sa/ti faca mai multe analize printre care pap si hpv. de obicei atunci cand exista o rana pe col se intampla acest lucru. succes.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.