sangerare dupa actul sexual(sange rosu deschis)

10-02-2011
delia_lia83
Nu este medic/terapeut
delia_lia83
As aprecia f mult daca ma puteti ajuta cu niste sfaturi.
A 29 ani si doar acum 2 saptamani mi-am inceput viata sexuala. Tarziu, stiu...dar asta e!
Problema mea e ca dupa primul contact sexula am sangerat putin..o picatura sau 2, insa aseara am facut sex din nou cu prietenul meu (dupa 2 saptamani, deci de la primul contact) si cand am mers la baie am observat din nou sange, destul de mult...nu doar o picatura, rosu deschis. Am cautat pe net, si am gasit multe link-uri care spuneau ca ar putea fi vorba de o rana pe colul uterin!!! Va rog sa ma ajutati cu un sfat, o parere...va multumesc!!!
1 comentarii
0
10-02-2011, ora 13:13
ioanakarla
Nu este medic/terapeut
ioanakarla
Buna.eu cred ca nu trebuie sa te sperii si sa te impacientezi...tinand cont de faptul ca a trecut doua sapt de la primul contact sexual...eu zic ca e normal...mai asteapta putin si incearca sa o faceti mai des si daca se intampla sa sangerezi din nou atunci ar trebuii sa iti pui niste semne de intrebare...parerea mea acuma faci cum crezi tu ca iti este mai bine...sanatate..
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici