sangerare cu cateva zile inainte de menstruatie

24-09-2013
health4
Nu este medic/terapeut
health4
buna ziua, am 36 ani, ciclu regulat (ceas cum s-ar spune), luna aceasta mi-a venit ciclul pe data de 1, deci ar trebui sa imi vina din nou undeva la sfarsitul lunii( adica pică de doua ori intr-o lună), insa cu cateva zile inainte mai exact azi pe 24 m-am trezit cu o sangerare care de fapt am crezut ca e ciclu, insa s-a oprit brusc, ca si cand nimic nu a fost.( ca o insemnare )

tin sa precizez ca nu mi s-a mai intamplat asa ceva niciodata, anticonceptionale nu iau, sunt f panicata nu stiu ce ar putea fi( sarcina se exclude), astept sa imi vina ciclul normal care trebuie sa apara pana pe 1 oct. si dupa merg la medic, dar pana atunci nu mai am liniste, ar putea fi ceva grav?cateva pareri ar fi binevenite..
2 comentarii
0
26-09-2013, ora 12:50
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Buna ziua,

Va recomandam sa mergeti la un consult ginecologic pentru a depista cauza acestei probleme.

O zi frumoasa!

Echipa Marie Stopes
0
27-09-2013, ora 16:38
health4
Nu este medic/terapeut
health4
daca citeati cu atentie mesajul de mai sus, vedeati ca oricum aveam de gand sa merg la medic, logic ca mergem la medic, am si fost la medic, stim si noi ca trebuie sa mergem la medic, nu vad ce mari sfaturi ne dati cand spuneti ca trebuie sa mergem la medic, e de la sine inteles ca lumea merge la medic, nu stiu care mai e rolul forumului probabil doar de a sfatui" mergeti la medic" ??

multumim frumos asta stim si noi, oricum am fost la medic in legatura cu problema mea, diagnosticul e ghici ciuperca ce e lool, deci daca vreodata va veti confrunta cu problema de mai sus continuarea e mergeti la medic domle ha ha ha( asta asa ca nu prea gasesti raspunsuri clare aici pe forum, eu de ce as da un raspuns clar ??)

sanatate, numai bine -)))))))))))))))))))))))))

aa, si nu uitati sa mergeti la medic, lol -)))
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Sangerarea - primul ajutor
  • Sânge în scaun
  •