sange in gura

03-05-2011
gabi077
Nu este medic/terapeut
gabi077
Buna ziua. am si eu o problema de mult timp. ori de cat ori ma masturbez sau am un contact sexual am sange in gura, doar atunci.. si dupa imi trece.. nu mult dar saliva se inroseste si are gust dulceag.. nu stiu ce poate fi si nu stiu daca ar trebuii sa ma ingrijoreze. multumesc mult
4 comentarii
0
03-05-2011, ora 16:06
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
Ia-ti tensiunea, poate esti hipertensiv. Dar un control la ORL-ist este mai binevenit. Nu este normal, exista sigur o explicatie, dar trebuie investigata.
Sanatate!
0
03-05-2011, ora 19:57
piciulika
Nu este medic/terapeut
piciulika
Incearca sa nu-ti mai musti limba sau sa nu-ti mai inclestezi dinti. Cine stie ce-ti musti tu p-acolo.
Si asculta si de @eclectica, poate avea dreptate.
0
03-05-2011, ora 22:06
gabi077
Nu este medic/terapeut
gabi077
nu imi musc nimic. Si tensiunea ultima data aveam 11 cu 4 parca. Poate sa se sparga niste vase de sange datorita accelerari batailor inima. Rog un doctor sa isi dea cu parerea... Va rog frumos
0
14-09-2015, ora 14:25
Spartanul
Nu este medic/terapeut
Spartanul
Salut ! Si eu am o problema ca aceasta. M-am masturbat cam vreo 15 ani si cu vre-un an in urma simtem dureri in partea dreapta, dar nu luam in consideratie si cand ma masturbam aveam dureri in partea dreapta mai puternice si aveam sange in gura. Dupa vreo cateva minute nu mai scuipam sange.Ce poate oare sa fie. E clar ca acum m-am oprit. Poate oare sa fie vezica biliara sau ficatul? Cum pot sa-mi vindec aceasta boala. Multumesc
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.