sa crapat piela penisului

13-04-2010
cristinnna
Nu este medic/terapeut
cristinnna
Dl. doctor.am avut un contact sexual cu prietenul meu, si eu nu fiind foarte umeda in vagin i/am cauzat o ruptura a pilei, m/am speriat foarte tare deoare a inceput sa ii curga foarte mult sange, i/am pus geata si a incetat sa curga sange.o perioada nu am mai avut contact sexual cu el, si totusi nu sa cicatrizat, curge incontioare, si in momentul urinari il ustura...sunt curioasa ce trebuie sa facem..am citit foarte multe articole care...ma sperie
1 comentarii
0
15-06-2010, ora 10:40
joker-boy
Nu este medic/terapeut
joker-boy
Depinde foarte mult si unde s-a produs aceasta ruptura. Sau se poate sa fie chiar bine cunoscuta "ata" insa ma indoiesc ca nu stiti si nu va asteptati la asta daca nu avea ata rupta. Cel mai important este sa va abtineti de la sex (fie el protejat) pana cand acea rana se vindeca complet. Mai bn asteptati mai mult timp decat sa il umplii de sange iar. Insa ma tot gandesc la ce ai spus tu ca inca sangereaza, cred ca rana s-a produs intr-o parte mobila a pielii si asta intarzie vindecarea. Daca sangerarile se opresc dupa aprox o saptamana ar trebui sa se vindece rana. Daca nu...DOCTOR!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.