rinoplastie

19-07-2010
anamariam
Nu este medic/terapeut
anamariam
buna ziua, in urma cu o luna am suferit o operatie de rinoplastie si deviatie de sept nazal; de aproximativ 2 saptamani am observat pe piramida nazala o usoara umflatura gen denivelare; am intrebat medicul atunci si mi-a spus ca este umflat; de curand mi-a spus ca o sa-mi aplice un pansament compresiv si ca pe acesta sa mi-l aplic si eu seara inainte de culcare; aceasta este o solutie sigura pt ca scapa de aceasta denivelare? multumesc
1 comentarii
0
10-08-2010, ora 09:01
anamariam
Nu este medic/terapeut
anamariam
chiar nu exista nimeni sa ma ajute cu un raspuns???
buna ziua, in urma cu o luna am suferit o operatie de rinoplastie si deviatie de sept nazal; de aproximativ 2 saptamani am observat pe piramida nazala o usoara umflatura gen denivelare; am intrebat medicul atunci si mi-a spus ca este umflat; de curand mi-a spus ca o sa-mi aplice un pansament compresiv si ca pe acesta sa mi-l aplic si eu seara inainte de culcare; aceasta este o solutie sigura pt ca scapa de aceasta denivelare? multumesc
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Un website dedicat pacienților ce necesită o intervenție chirurgicală. Găsiți aici liste cu chirurgi și clinici de chirurgie, prezentări de servicii și recomandări ale pacienților, dar și informații detaliate despre fiecare operație.
Accesați site-ul