respiratie FOARTE urat mirositoare in urma operatiei de polipi!

06-04-2013
madida
Nu este medic/terapeut
madida
Buna ziua! Am un baietel de 6 ani care in urma cu 10 zile a fost operat de polipi. Inainte de operatie avea un pic respiratia mirositroare, dar dupa vreo doua zile de la operatie a inceput foarte, foarte tare, in sensul ca toata incaperea unde sta el, miroase a respiratia lui. a carne cruda cu sange statut, (imi cer scuze pt astfel de detalii). La o saptamana am fost la ORL la control, dar mi s-a parut a fii unul foarte superficial, si medicul a zis ca poate sa dureze mirosul pana la 3 saptamani pt ca inca mai are rani acolo... mie nu mi se patre deloc normal, pt ca nu am auzit la nimeni sa pateasca asa-ceva. febra nu face, sau alte simptome. V-as fi recunoscatoare pt un raspuns! Va multumesc!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Senzori care detectează mirosul neplăcut din gură
  • Sfaturi pentru a scăpa de respirația urât mirositoare
  • Miroși urât deși ai o igienă corectă? Câteva motive surprinzatoare
  • Un mic dispozitiv care elimină rapid respirația urât mirositoare
  • Combaterea respirației urât mirositoare
  • Polipi nazali - cum recunoști afecțiunea și când e indicată operația
  • Hipertrofia adenoidiană are cauze genetice și virale, potrivit unui nou studiu
  • O combinație de bacterii este responsabilă pentru mirosul foarte urât al respirației
  •