rana langa vagin!!!!!!!!! va rog mult ajutati-ma

06-09-2011
cristina_xt
Nu este medic/terapeut
cristina_xt
Buna seara, Am o problema destul de rusinoasa pentru mine, in partea din spate a vaginului am ca un fel de rana care ma ustura foarte rau si ma doare destul de tare. nu stiu de la ce este si ce este de fapt. m-am "tratat" cu ceai de musetel si pastaa petrinii, a mers dar acum a reaparut( de vreo 3 ori mi s-a intmaplat) nu mai stiu ce sa fac, de data asta parca e mai mare si mai dureroasa, cu gel de dush nu ma pot spala dar altadata mergea si cu gel intim acum nici cu gel intim nu mai merge... pentru ca ma ustura fffffoarte tare. aspectul ranii este parca ar avea ceva creste nu stiu exact, dar parca e rana. va rog mult sa ma ajutati si sa-mi ziceti ce este cu cum se poate trata. Mentionez ca am o igiena buna. Multumesc anticipat
2 comentarii
0
06-09-2011, ora 10:35
Dr. Laura Palii
Psihiatrie, Bucuresti
Dr. Laura Palii
De ce nu mergi la consultatie? Cine ar putea sa dea un diagnostic fara sa vada? Poate fi de la herpes su papilom pana la o simpla iritatie care s-a agravat.
0
07-09-2011, ora 14:07
Alexandra2704
Nu este medic/terapeut
Alexandra2704
Buna Cristina!
Nu este o problema rusinoasa, nu trebuie sa gandesti asa. Este o problema de sanatate, deci este serioasa. Relatia medic-pacient este personala, situatia ta nu va fi facuta publica! In plus, vei avea un diagnostic si un tratament. Si alte multe optiuni la dispozitie!
Te invit sa iti demonstrezi ca poti sa faci acest lucru pentru binele tau si ca te comporti ca o femeie moderna, din secolul XXI. Da-mi de stire ca ai reusit, ca sa ma bucur alaturi de tine!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.