puroi la dinti

06-03-2008
soti
Nu este medic/terapeut
soti
acum 2 ani am fost la dentist pt. puroi la un dinte.Dupa ce la tratat cu augmentin a pus o plomba. Nu a trecut 1 luna si am simtit din nou punga cu puroi.De atunci sunt in acceasi situatie deoarece nu ma doare.Va rog sa-mi spuneti daca e foarte periculos sa stau atita vreme cu puroi la dinte(m-a costat atunci 150 lei tratamentul si plomba dintelui)
2 comentarii
0
12-03-2008, ora 00:00
cristina creanga
Nu este medic/terapeut
cristina creanga
NU ESTE BINE, INFECTIA POATE AJUNGE IN ORGANISM LA ORGANE IMPORTANTE, AR TREBUI SA FACI O REZECTIE APICALA LA RECOMANDAREA UNUI MEDIC SAU EXTACTIE IN CEL MAI RAU CAZ. ASISTENT STOMATOLOGIC C.C.
0
12-03-2008, ora 00:00
cristina creanga
Nu este medic/terapeut
cristina creanga
NU ESTE BINE, INFECTIA POATE AJUNGE IN ORGANISM LA ORGANE IMPORTANTE, AR TREBUI SA FACI O REZECTIE APICALA LA RECOMANDAREA UNUI MEDIC SAU EXTACTIE IN CEL MAI RAU CAZ. ASISTENT STOMATOLOGIC C.C.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medici stomatologi, dentisti, cabinete stomatologice
Recomandă un stomatolog sau caută unul bun!
Medici-Stomatologi.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 7500 de cabinete și clinici de stomatologie din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor stomatologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: