punctulete pe penis cand e in erectie

14-07-2010
lexu
Nu este medic/terapeut
lexu
Buna ziua, am si eu o problema...acum vreo 2 luni am av un contact sexual neprotejat si am prins si eu candidoza...am fost la dermatolog si mi-a dat Clotrimazol...a trecut in cateva zile dupa care in locul unde am avut bubitele rosii au ramas niste pete rosiatice. Medicul mi-a zis ca e balanita si mi-a dat Lomexin unguent si o pastila de Flucoric. Cam tot in acelasi timp mi-a iesit o pata pe fund intre fese in partea de sus...
La analize mi-a iesit ca am glicemia ridicata dar nu am diabet si sistemul imunitar slabit (pt asta fac tratament cu septilin). Si mi-a iesit ca am si stafilococ auriu in gat, am luat injectii cu antibiotice, moldamin.
Au trecut deja 2 luni de atunci si totusi uneori observ pe penis cand e in erectie niste punctulete f mici parca ar fi sub piele care nu ma mananca sau ceva...apoi niste pete rosiatice in locul unde au fost punctele daca ma masturbez...Asta se intampla in urma frecarii sa zic asa...dar nu s a mai intamplat asta niciodata la mine...
Ce ma nelinistete sunt acele punctulete putin rosiatice dar nu seamana cu cele de la candidoza...sunt multe si f mici nu ies in evidenta...
Alte simptome nu am...
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.