punctulete mici rosi pe capul penisului

18-01-2010
manu_84
Nu este medic/terapeut
manu_84
buna ziua Dr. Dorin Mihalache
am si eu o rugaminte daca ma putei ajuta va rog, am observat ca de vreo 2 zile au aparut pe capul penisului niste punctulete mici rosi, nu ma manca si nu am alte simptome doar ca la inceput eru doua trei si acum sunt putin mai multe, am mai pati acest lucru acum un an si am fost la un medic care mia spus ca sunt din cauza folosiri prea dese a sapunului, va rog daca puteti sa imi spuneti ce tratament ar trebui sa folosesc, mentionez ca am folosit apa cu bicarbonat si am spalat zona respectiva si am avut si ceva crema dar nu mai tin minte cum se numea. va multumec mult.
2 comentarii
0
26-01-2010, ora 03:32
kk4rin4
Nu este medic/terapeut
kk4rin4
Buna ziua! Va rog mult lamuriti-ma si pe mine cu o problema. Nu stiu ce are iubitul meu. I-au aparut de aprox 2 saptamani niste mici bubitze pe penis, care intretimp i s-au umflat umpik, deocamdata. Nu-l dor, nu-l mananca, nu-i curge nimic din ele. Am gasit pe net o poza cu bubite asemenea acestora unde zicea k sunt inofensive si ca orice barbat are, dar iubitul meu are deja 32 de ani...apar asa din senin?? In poza sunt mai multe dar el are doar cateva si mai micute DEOCAMDATA. Problema e ca el le are si pe varful penisului, nu doar pe coroana!! V-am incercuit pe poza zonele in care are bubitele! Nu stiu nici macar de la ce ar fii putut aparea acestea deoarece eu ultimul contact sexual cu un alt barbat a fost akum un an jumate fara nici o problema medicala, iar el ultimul contact cu alta pers l-a avut cam aku 6luni. CE SUNT de fapt umflaturile astea? AR PUTEA FII INOFENSIVE? Ma ingrozesc! Uitati linkul cu POZA si va rog astept un raspuns cu nerabdare de la dv. Va multumesc anticipat!!! http://img199.imageshack.us/img199/9079/543pxhijrsutiespapillar.jpg
0
26-01-2010, ora 21:47
Mircea_22
Nu este medic/terapeut
Mircea_22
am si eu aceasi problema ca manu_84 dar pe mine ma mananca si am si mai jos de cap... deci ?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.