pt dr Fluieraru

16-10-2008
l68dani@yahoo.com
Nu este medic/terapeut
l68dani@yahoo.com
Buna ziua.Va deranjez si eu cu o intrebare sa imi lamuresc nedumeririle ce ma framinta de un an incoace.In noiembrie anul trecut am crezut ca imi pierd echilibrul(mi s-au inmuiat genunchii si ma duceam in partea dreapta).M-am speriat asa de tare ca am ajuns sa ma panichez si sa imi fie frica de drum lung si spatii deshise.Si acum am perioade cind cred ca nu pot merge normal de parca imi pierd echilibrul si ma duc intr-o parte dar caut sa ma stapinesc.A devenit o frica aproape permanenta.Am momente cind mi se infunda urehea dreapta si ma doare si toata partea dreapta a capului.Nu am fost la orl pina acum am facut o serie de analize crezind ca am ceva la inima(am facut ekg ) si la tiroida si la neurologie caci aveam durei la regiunea cefei care se transmiteau si la ureche.Simt ca mi se infunda urechea (ca un discomfort) si la zgomote mai inalte aud un tiuit.Cind ma doare capul ma doare cu tot cu ureche dar medicul de familie mi-a spus ca e doar o senzatie ca am tensiunea mica.As vrea sa scap de aceste stari care se repeta.Sa fie o spondiloza sau ceva legat de ureche?Va multumesc mult poate ma ajutati cu un sfat
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.