Forum medical - întrebări și răspunsuri medicale
Vizitarea site-ului implică acceptarea cookies-urilor. Citește mai multe
Forum medical Regulament Colaborare - răspunsuri

psihiatru in constanta??

27-07-2009, ora 18:22
Autor: Ellutzzza
stie cineva un psihiatru bun in constanta? ar putea cineva sa-mi dea un reper?
10 comentarii
16-08-2009, ora 00:01
Autor: Mr. Nick
C.M.I. PSIHIATRIE DR. BURBEA MILESCU IULIU
STR. NALBEI nr. 4 bl. L106 sc. A ap. 6
CONSTANŢA, CONSTANŢA
900212

* 0241-512 587

Cu deosebit de multa placere si deferenta,
N I C K;)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
NIHIL SINE DEO - NIMIC FARA DUMNEZEU!

Slavit, Cinstit, Cantat, Preamarit si Recunoscut sa fie Domnul Dumnezeu cel in 3 Ipostasuri: Tatal, Fiul si Sfantul Duh!
"Pentru credinciosi nicio dovada nu este necesara"
"Pentru necrediciosi nicio dovada nu este posibila"
Stuart Chase
_____________________________________________________________________________________________
16-08-2009, ora 11:21
Autor: Ellutzzza
multumesc!:*
16-08-2009, ora 14:45
Cu mare placere! Multa sanatate;)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
NIHIL SINE DEO - NIMIC FARA DUMNEZEU!

Slavit, Cinstit, Cantat, Preamarit si Recunoscut sa fie Domnul Dumnezeu cel in 3 Ipostasuri: Tatal, Fiul si Sfantul Duh!
"Pentru credinciosi nicio dovada nu este necesara"
"Pentru necrediciosi nicio dovada nu este posibila"
Stuart Chase
_____________________________________________________________________________________________
22-01-2011, ora 17:32
Autor: inuka
buna ziua.am o prietena care are nevoie de un psihiatru.as dori sa stiu cam cat este o sedinta si de la ce varsta se pot face terapiile.va multumesc
25-01-2011, ora 08:13
Bună dimineaţa!

Inuka, cât costă o şedinţă, dar la care psihiatru? La dnul dr. Burbea Milescu Iuliu, cel ale cărui date de contact le puteţi găsi în mesajul meu anterior, în cadrul acestui topic?
Dacă este vorba despre dnul Burbea, vă rog să sunaţi la cabinetul dânsului. Vi se vor oferi toate detaliile, pe care le veţi dori.
__
C.M.I. PSIHIATRIE DR. BURBEA MILESCU IULIU
STR. NALBEI nr. 4 bl. L106 sc. A ap. 6
CONSTANŢA, CONSTANŢA
900212
Tel. : 0241-512 587
__

Dumnezeu să vă binecuvânteze!
Cu iubire creştină şi respect, dorindu-vă toate cele bune,
Mr. Nick
26-05-2011, ora 09:22
Autor: donatelle
mr.Nick, nu cumva te cheama Burbea Milescu?
26-05-2011, ora 09:30
¦●÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷●¦

Hristos a înviat!
Donatelle, nu, nu mă cheamă Burbea Milescu. Accesați-mi profilul (dați click pe numele meu, sau pe poza mea), citiți-l și veți afla cum mă cheamă.
___
Dumnezeu să vă binecuvânteze!
Toate cele bune,
Nick

01-08-2011, ora 15:26
Si eu merg de aproape o jumatate de an la domnul dr Burbea Milescu, as vrea sa te rog, Nick, sa-mi spui cum l-ai cunoscut.E un medic remarcabil, cu mare capacitate intelectuala, un bun profesionist, dr. in stiinte medicale.
02-08-2011, ora 07:19

Bună dimineaţa!
Stimate dle pulberedestele, îl cunosc indirect pe dnul dr. Burbea Milescu. Mi-a fost prezentat de către cineva foarte drag mie, dar doar la nivel informaţional. Am simţit că este un medic remarcabil, fapt pentru care l-am recomandat cu toată căldura, de-a lungul timpului, când am avut ocazia. Mă bucur că nu m-am înşelat în privinţa dânsului! (mulţumesc pentru confirmarea competenţei dnului dr.).
Dumnezeu să vă binecuvânteze.

___

Cu iubire creştină, respect și preţuire, dorindu-vă toate cele bune şi o zi splendidă, într-o săptămână relaxantă, într-o lună echilibrată, într-un an cumpătat şi într-o viaţă desăvârşită în adevăr, iubire, credinţă şi lumină,
Mister Nick ♥

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
| NIHIL SINE DEO – Nimic fără DUMNEZEU! |
"Boala este o enigmă care trebuie dezlegată, nu doar din perspectiva strict biologică, ci și din cea sufletească și spirituală" – Dr. Pavel Chirilă.
27-08-2011, ora 18:22
Lista parţială cu numele revolutionarilor ale căror dosare au fost trimise în instanţă de către Colegiul CNSAS:

Burbea-Milescu Iuliu-Aurelian,

http://bit.ly/qi2u2a
Adica securistii care la revolutie au obtinut certificat de revolutionar in mod ilegal.

O fi aceesi persoana? Cu siguranta ca nu, dar pe dr Milescu il cheama si Iuliu, vedeti foto de mai jos.

http://bit.ly/oU2ber
Adaugă un comentariu / răspuns

15-07-2013, ora 12:00
Recomanda un Psihoterapeut sau cauta unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care va prezinta peste 1600 de terapeuti din Romania. Avantajul acestui site este ca pune mare pret pe recomandarile pacientilor. Gasiti prezentari detaliate ale serviciilor psihologice, cititi recomandari, va puteti programa online. In plus, exista o sectiune cu o multime de articole interesante si teste psihologice.