psihiatru in constanta? | Forumul Medical ROmedic

psihiatru in constanta?

27-07-2009
Ellutzzza
Nu este medic/terapeut
Ellutzzza
stie cineva un psihiatru bun in constanta? ar putea cineva sa-mi dea un reper?
11 comentarii
0
16-08-2009, ora 00:01
Terapeut Niculae NicuÅŸor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae NicuÅŸor
C.M.I. PSIHIATRIE DR. BURBEA MILESCU IULIU
STR. NALBEI nr. 4 bl. L106 sc. A ap. 6
CONSTANÅ¢A, CONSTANÅ¢A
900212

* 0241-512 587

Cu deosebit de multa placere si deferenta,
N I C K;)
0
16-08-2009, ora 11:21
Ellutzzza
Nu este medic/terapeut
Ellutzzza
multumesc!:*
0
16-08-2009, ora 14:45
Terapeut Niculae NicuÅŸor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae NicuÅŸor
Cu mare placere! Multa sanatate;)
0
22-01-2011, ora 17:32
inuka
Nu este medic/terapeut
inuka
buna ziua.am o prietena care are nevoie de un psihiatru.as dori sa stiu cam cat este o sedinta si de la ce varsta se pot face terapiile.va multumesc
0
25-01-2011, ora 08:13
Terapeut Niculae NicuÅŸor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae NicuÅŸor
Bună dimineaţa!

Inuka, cât costă o şedinţă, dar la care psihiatru? La dnul dr. Burbea Milescu Iuliu, cel ale cărui date de contact le puteţi găsi în mesajul meu anterior, în cadrul acestui topic?
Dacă este vorba despre dnul Burbea, vă rog să sunaţi la cabinetul dânsului. Vi se vor oferi toate detaliile, pe care le veţi dori.
__
C.M.I. PSIHIATRIE DR. BURBEA MILESCU IULIU
STR. NALBEI nr. 4 bl. L106 sc. A ap. 6
CONSTANÅ¢A, CONSTANÅ¢A
900212
Tel. : 0241-512 587
__

Dumnezeu să vă binecuvânteze!
Cu iubire creştină şi respect, dorindu-vă toate cele bune,
Mr. Nick
1
26-05-2011, ora 09:22
donatelle
Nu este medic/terapeut
donatelle
mr.Nick, nu cumva te cheama Burbea Milescu?
0
26-05-2011, ora 09:30
Terapeut Niculae NicuÅŸor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae NicuÅŸor
Hristos a înviat!
Donatelle, nu, nu mă cheamă Burbea Milescu. Accesaţi-mi profilul (daţi click pe numele meu, sau pe poza mea), citiţi-l şi veţi afla cum mă cheamă.
_
Dumnezeu să vă binecuvânteze!
Toate cele bune,
Nick
0
01-08-2011, ora 15:26
pulberedestele
Nu este medic/terapeut
pulberedestele
Si eu merg de aproape o jumatate de an la domnul dr Burbea Milescu, as vrea sa te rog, Nick, sa-mi spui cum l-ai cunoscut.E un medic remarcabil, cu mare capacitate intelectuala, un bun profesionist, dr. in stiinte medicale.
0
02-08-2011, ora 07:19
Terapeut Niculae NicuÅŸor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae NicuÅŸor
Bună dimineaţa!
Stimate dle pulberedestele, îl cunosc indirect pe dnul dr. Burbea Milescu. Mi-a fost prezentat de către cineva foarte drag mie, dar doar la nivel informaţional. Am simţit că este un medic remarcabil, fapt pentru care l-am recomandat cu toată căldura, de-a lungul timpului, când am avut ocazia. Mă bucur că nu m-am înşelat în privinţa dânsului! (mulţumesc pentru confirmarea competenţei dnului dr.).
Dumnezeu să vă binecuvânteze.
0
27-08-2011, ora 18:22
Rica Venturiano
Nu este medic/terapeut
Rica Venturiano
Lista parţială cu numele revolutionarilor ale căror dosare au fost trimise în instanţă de către Colegiul CNSAS:

Burbea-Milescu Iuliu-Aurelian,

-----------*
Adica securistii care la revolutie au obtinut certificat de revolutionar in mod ilegal.

O fi aceesi persoana? Cu siguranta ca nu, dar pe dr Milescu il cheama si Iuliu, vedeti foto de mai jos.
-----------*

(*modificat de admin)
1
21-01-2022, ora 13:20
solom
Nu este medic/terapeut
solom
Buna ziua, numele meu este lili, asi vrea sa impartasesc povestea mea celor care au intentia de a merge la domnul Dr Burbea Milescu Iulian. In seara in care tatal meu a decedat mi a aparut o durere in partea stanga in spate si cu probleme de respiratie, Dupa n investigatii( rmn coloana, teste spirometrie, plamani, glanda tiroida, analize sange), toate analizele au iesit ok. Dintr o intamplare nefericita am ajuns la domnul doctor, care mi a promis ca ca este o problema usoara (de anxietate), care se va rezolva in 2-3 luni. Mi a prescris antidepresive la inceput usoare care imi mai atenuau din starile pe care le aveam, dupa care mi a introdus faimosul RIVOTRIL. Au trecut 8 luni iar el imi tot prescria la infinit aceste medicamente, mentionez ca Rivotil am luat 2 luni, dupa care intr o zi am descis ca nu l mai iau, dr refuza sa l mi l scoata din schema.Ce nu m am documentat eu, este ca acest Rivotril nu se opreste brusc, si de aici a inceput calvarul...nu am mai putut sa dorm deloc circa 60 de ore, mi s a inclestat maxilarul, numai mancam, numai beam apa, in 3 zile am slabit 5 kg. Norocul meu ca am un prieten dr pe care l am sunat si ajutata de o echipa intreaga de medici incarca sa ma ajute sa renunt la acest Rivotril. Despre domnul Dr Bulbea din pct meu de vedere este un tip instabil, care vorbeste foarte urat cu pacientii, desi platesti o suma considerabila la el, De asemenea iti prescrie reteata pe foaie alba si nu o poti lua decat dintr o anumita faramacie, respectiv Omega, era o dna care ia spus ca nu poate lua retea aceea din orice farmacie la care domnul dr a inceput sa o faca proasta, ca nu l interseaza de unde isi procura reteta.Fumeaza tigare dupa tigare si ii cade scrumul pe jos, Din pct meu de vedere acest om nu are capacitatea de a mai profesa, distruge vietile multor oameni! scriu aceste randuri in ideea ca cei care ciresc sa nu ajunga pe mainele unui om nebun si sa treaca prin ce am trecut eu! Pe acest dr nu l il interseaza de fapt problema omului, doar banii!! iti prescrie in disperare medicamente si te cheama din 2 in 2 luni si ajungi dependent de el si medicamente prescrise de dumealui!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • ȘedinÈ›ele de psihoterapie sunt mai eficiente dimineaÈ›a
  • Dezvoltarea toleranÈ›ei la anxietate - cheia în reducerea simptomelor tulburării obsesiv-compulsive
  • Identificarea punctelor forte È™i a celor slabe ale psihoterapeuÈ›ilor È™i utilizarea lor ar putea îmbunătății rezultatele pacienÈ›ilor
  • O mai bună identificare a efectelor adverse ar putea îmbunătăți calitatea psihoterapiei
  • Tehnica oglindirii È™i impactul asupra sentimentului de vinovăție
  •