prostatita

09-05-2010
vsy
Nu este medic/terapeut
vsy
Buna, am 23 de ani si de vre o 2 anii am probleme mai ales noaptea cand trebuie sa urinez de 2, 3 ori pe noapte si in mica cantitate in comparatie cu anii in urma in care nu urinam decat dimineata sau maxim o data.am foast la mai multii medici si am facut si analize dar nimic, si am renuntat.Situatia pare sa se agraveze si daca nu urinez la timp noaptea penisul sta in erectie si asa apar si durerii,.asi vrea sa stiu ce tratament ar trebui sa iau.ultimul medic mi a prescris zinat dar nu am reusit sa mai tin legatura cu el si nu am facut tratamentul pana la capat


Va multumesc anticipat!!!
2 comentarii
0
16-05-2010, ora 10:44
vsy
Nu este medic/terapeut
vsy
Poate cineva sa imi dea un raspuns?



mersii!!!
0
31-10-2010, ora 14:30
barta.lucian
Nu este medic/terapeut
barta.lucian
Buna ziua, vreau sa adaug ceva in acest topic pt a preveni forumistii de a nu fii inselati de o persoana ( nu stiu daca am voie sa postez numele siteului lui) care este din Bucuresti si incearca sa vanda prin intermediul anumitor forumuri un aparat numit, Prostagym, Urogym, pt ca tot le schimba mereu numele, are un site deschis pt aceasta afacere, este o inselatorie, a postat pe forumul site-ului lui postari mincinoase, declaratii ale asa zisilor pacienti care chipurile sau vindecat folosind inventia lui. NU ESTE ADEVARAT.
Cere 500 de euro pt asa zisa inventie care trateaza prostatita, care nu are niciun efect curativ...mai degraba negativ...
Pe un alt forum a inceput sa posteze mesaje de multumire gen Mama Omida, dar sub nume false in care spune cum sa vindecat el de aceasta boala.
Fiti atenti daca intrati in legatura cu el si intrebati-l de eventuale contacte ale persoanelor care chipurile sau vindecat si o sa va convingeti singuri ca este un truc !!!
Asadar atentie mare !!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.