probleme respiratorii sau cardiace ?

12-11-2007
coty
Nu este medic/terapeut
coty
ma numesc Monica sant din Buzau si am si eu o problema din luna mai 2007 ma simt foarte rau primele simptome sant lipsa de aer ameteli si dureri de cap.Am facut film la plamani mi-i s-a spus ca nu am nimic am facut analize de sange de tot felul care mi-au iesit f bune printre care si cele de tiroida.In septembrie am fost si am facut o proba ventilatorie si acolo mi-a iesit o disfunctie obstructiva cu scaderea vems-lui cu 23, 1% mi-a dat tratament singulair si xyzal le-am luat o luna pe amandoua m-am simtit bine dupa care acum continui doar cu singulair dar am inceput iar sa ma sufoc cu toate ca il administrez ajutatima va rog nu mai stiu incotro s-o iau Va rog recomandati -mi un medic bun in Bucuresti
1 comentarii
0
02-12-2007, ora 00:00
dany1
Nu este medic/terapeut
dany1
poti incerca in Bucuresti la Medsana, la profesorul Florin Mihaltan, probabil ca iti trebuie mai multe investigatii sa vezi exact cauza obstructiei.

In acelasi timp, poti incerca si tratamente naturiste, la Valenii de Munte sunt 2 oameni care trateaza de mult boli de plamani, col. Petre Anca si Faniva Voine Ene.

Eu sunt in aceeasi situatie ca tine, in curand voi renunta la tratametele alopate si voi incepe cu cele naturiste. Se pare ca plamanul trebuie sa se regenereze si in nici un caz asta nu e posibil cu medicamente ( orice ar spune doctorii sunt foarte multe cazuri in care bolnavi grav de plamani si-au revenit cu tratamente naturiste )
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.